NORDOST QKORE 6 uzemňovací zařízení

Kód: POA-QKORE-6
Značka: NORDOST
138 990 Kč / ks 114 868 Kč bez DPH
Na objednávku

Uzemňovací zařízení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nordost QKore6

Efektivní souběžné zemnící zařízení, primární uzěmnění napájecí lišty Nordost QB a sekundární zemnění pro komponenty.

Proč zemnění?

Každý Hi-Fi systém je nějak napájen, tedy v něm proudí znečištěný proud ze sítě. Zněčištění se do sítě může dostat "vzduchem", což je například Bluetooth či Wi-Fi signál. V dnešní době počet těchto zařízení neustále roste. Tento rušivý signál je v podobě vysokých frekvencí, šumu a magnetických polí. Rušivý efekt je mnohem více slyšitelný, než si většina lidí myslí. Nesprávné zemnění snižuje potencionál a výkon celého systém. Bohužel, většina lidí nemá přístup k uzemněnému napájení a proto Nordost přišel s řešením jménem QKORE.

Nordost QKORE

QKORE je pasivní paralelní zemnící zařízení, které poskytuje zemnící bod pro komponenty a napájecí lištu Nordost. Pomocí své konstrukce je jednotka schopna zbavit komponenty nežádoucích frekvencí a šumů. 

Výsledky použití jsou rychlé a zřetelné - šum se sníží, zvýší se harmonická přenost, čistota se nepochybně zlepší a celková muzikálnost systému je pozvednuta.

RECENZE

"Zemnící jednotka Nordost QKore 6 je dalším z důkazů, že stojí za to věnovat pozornost i problémům, o kterých by vás nenapadlo ani uvažovat, dokud nevyzkoušíte nějaké zařízení, které je odstraní. Díky své rozhodně nijak ostýchavě nastavené ceně rozhodně není řešením do každé sestavy (byť i na sestavě za řádově 50 000,- Kč byl vliv zřetelný), ale máte-li vymazlený systém s hodnotou dejme tomu od půl milionu výš a už nevíte jak jej posunout dát, může být Qkore 6vhodným a bez diskuse účinným řešením, stejně jako když stavíte systém, kde chcete poctivě ošetřit opravdu každý detail. Každopádně Qkore 6 pobídl každou ze zkoušených sestav kupředu - lépe zaostřené detaily, transparentnější, klidnější zvuk, lepší srozumitelnost při nižší hlasitosti, pocit bohatší reprodukce, hudby, která se rázem plněji nadechne a intenzivnější zážitek obecně byly patrné vždy a všude. Škoda, že je Qkore 6 tak drahý, protože jinak by to bylo jedno z málo opravdu naprosto univerzálně doporučitelných řešení pro každý jeden reprodukční systém - takhle je to nicméně třešnička na dortu pro špičkové sestavy." Daniel Březina - Hi-Fi Voice.cz

QKore 6

3 x sekundární zemnění pro komponenty, 2 x pro monobloky, 1 x primární zemnění pro napájecí lištu Nordost
2m QKore kabel (RCA-Banánek)
2m QKore kabel (Banánek-Banánek)

 

Rozměry (ŠxVxH): 270 x 80 x 200 mm

Vstup: IEC-C14

Výstup: USA, EU (Schuko), Austrálie nebo 13A Velká Británie

Pojistka: Žádná

K dispozici na objednávku v 115VAC a 230VAC | UK / AUS / EU: 230VAC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×