SUPRA Classic 4.0

Kód: SU-655694
Značka: Supra Cables
209 Kč / m 173 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2024

SUPRA Classic je vysoce flexibilní kvalitní reproduktorový kabel 2x4.0mm v metráži.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každé lanko z OFC mědi je pocínované. Stupeň čistoty 5N - OFC 99.999%. Izolace je ze speciální a stabilní PVC, které brání korozi povrchu. Kvalitní cínování minimalizuje skin-effect. 

Použití: zadní reproduktory domácího kina i na delší vzdálenosti. Mono a BI-wiring zapojení reproduktorů s vysokým výkonem. 

Barevné provedení: Ice Blue 

Všechny repro-kabely jsou na povrchu mědi cínované, což zaručuje její nejlepší ochranu proti oxidaci. Takto upravené kabely si své elektrické vlastnosti drží výrazně déle než necínované, navíc oxid cínu je lepší vodič než oxid mědi nebo stříbra. Pocínovaná měď také stárne nesrovnatelně pomaleji než ostatní neošetřené vodiče.
Další prioritou je ošetření vnější izolace proti nepříznivým vlivům z ovzduší. V průběhu výrobní technologie se vytěsní nežádoucí chlor z granulátu PVC, protože právě on ve směsi s oxidy uhlíku a kysličníky síry je hlavní příčinou stárnutí všech izolací.
Firma Supra používá pro výrobu všech kabelů bez rozdílu OFC měď o ryzosti 99,999%, což u audio-video kabelů této cenové kategorie není pravidlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×