Clearaudio Basic V2

Kód: 3467/CER 3467/STR Zvolte variantu
Značka: Clearaudio
31 990 Kč / ks 26 438 Kč bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Gramofonový předzesilovač

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nízkošumový phono předzesilovač pro přenosky MM/MC, automatické, přizpůsobení vstupní impedance, externí zdroj.

 

Režim: přepínatelný MM / MC (dole)
Přepínatelný podzvukový filtr (dole)
20Hz (–18dB / říjen; na každý kanál)
Zesílení: + 46 dB (režim MM)
+66 dB (režim MC)
Vstupní zatížení: 47kΩ / 270pF (režim MM)
500Ω / 270pF (režim MC)
Přesnost RIAA: ± 0,1dB
THD: < 0,002 % (IEC A)
Odstup signálu od šumu: - 72 dB (režim MM)
- 67 dB (režim MC)
Světlá výška: + 20 dB
Max. výstupní napětí: > 10V (při 1kHz)
RIAA: 75μs / 318μs / 3180μs, 2 pasivní filtry
Oddělení kanálů: > 90 dB při 1 kHz
Výstupní impedance: 10Ω
Vstupy: nevyvážené (RCA)
Výstupy: nesymetrické (RCA)
Spotřeba energie: Max. spotřeba: 3W (v provozu)
Pohotovostní režim: <0,3 wattu
Napájení: ± 18V DC (externí napájecí zdroj pro montáž na stěnu; délka kabelu 1,4 m)
Celková hmotnost: Přibl. 1,2 kg (předzesilovač a napájecí zdroj)
Rozměry (Š/H/V): Přibl. 4,65 × 5,71 (6,22 s RCA) × 1,65 palce
Rozměry (Š/H/V): Přibl. 118 × 145 (158 s RCA) × 42 mm
Záruka výrobce: 3 roky*
* Za předpokladu, že je záruční list zcela vyplněn a vrácen společnosti Clearaudio do 2 týdnů od nákupu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gramofonové předzesilovače
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"Nic není dost dobré, dokud nevezmeme to nejlepší a neuděláme to ještě lepším..." Toto motto není jen životním krédem zakladetele firmy Clearaudio Peter Sucheho, ale celého produkčního a výrobního týmu, tedy celé společnosti Clearaudio.

Peter Suchy: Člověk s vizionářským charakterem a obrovskou touhou po reálném naplnění těchto vizí. Člověk, který se neřídí trendy, ale sám nové trendy a standardy vytváří. Člověk, který svou filozofii vnáší do všech výrobků nesoucích jméno Clearaudio. Petr Suchy není jen osobností stojící za těmito výrobky - jeho oddanost a pocity jej přivedly ke ztělesnění vlastní duše ve výrobcích.

Rok 1978 byl reálným průlomem, neboť byly uvedeny na trh přenosky Clearaudio s pohyblivou cívkou vyznačující se inovativní a jedinečnou konstrukcí. Produkty Clearaudio ručně vyráběné v německém Erlangenu jsou v řadách hi-fi odborníků a vrcholových konstruktérů považovány za inovativní, vysoce kvalitní a odpovídající nejvyšším standardům.

Inovace

Není náhoda, že Clearaudio disponuje širokým a stále rostoucím sortimentem. Okamžitě od prvních kroků existence firmy, firma nabízela kompletní sortiment výrobků potřebných pro špičkovou reprodukci analogové hudby. Již prvním roce existence firmy bylo Clearaudio první společností na světě, která vyvinula přenosku s chvějkou z boronu! A vývoj takovýchto inovativních řešení trvá dodnes. Věškeré inovace však probíhají v mnoha různých úrovních. Pokračuje vývoj revolučních technologických i konstrukčních řešení. Clearaudio také neustále usiluje o inteligentnější využívání materiálů. Pokračuje také vývoj nových výrobních technologií, které umožňují dosáhnout na produkci dříve nemyslitelných výrobků. Firma Clearaudio se nechce jen dívat, co dělají ostatní. Je správné sledovat nejnovější technologie, zhodnotit co to je v možnostech firmy a tím směrem se zaměřit.

Kvalita

Pojem kvalita je je synonymem pro bezchybnou projektovou, inženýrskou a řemeslnou činnost při použití pouze těch nejkvalitnějších materiálů. Aby bylo pokaždé dosaženo této špičkové úrovně, je převážná většina součástí našich výrobků vyrobena ve vlastní továrně v německém Erlangenu. Pokud jsou nutné externě dodávané díly, jsou našimi partnery firmy, které sídlí v Německu a jsou certifikovány podle současných nejvyšších standardů. Výsledná kompletace a výstupní kontrola je výhradně prováděna v továrně v Erlangenu.

Značka Clearaudio je založena na svém širokém týmu vysoce kvalifikovaných projektantů, inženýrů a jemných mechaniků, stejně jako na vlastních in-house výrobních metodách, které umožňují reprodukovat trvale vysokou úroveň kvality v plné šíři celého sortimentu, od přenosek až po pračky gramofonových desek. Po celý proces návrhu a také výroby, jsou jednotlivé výrobky neustále poslouchány, testovány a měřeny, zda je dosaženo nejvyššího možného standardu všech výrobků Clearaudio. A to jak akusticky, technicky, ale hlavně kvalitativně. V ryzí podstatě byly navrženy nové měřící technologie a měřící zařízení, které jsou výrazně nad běžnými výrobními procesy používaných v této oblasti.

Všichni zákazníci firmy Clearaudio si mohou být jisti, že firma neustále dělá vše pro to, aby s každým komponentem značky Clearaudio, byla garantována nejvyšší úroveň zvukového výkonu a jedinečné highendové kvality, která je postavena na nejnovějších technologických inovacích.

Výrobky firmy Clearaudio splňují mezinárodní standardy na trhu, jako EMV, CE a UL. Originální, vysoce kvalitní náhradní díly jsou k dispozici minimálně po dobu 25 let.

Pro lásku k hudbě

Jak již bylo uvedeno výše, Clearaudio je rodinný podnik, který je velmi hrdý na svůj výrobní tým. V něm všichni společně sdílejí filosofii zakladatele firmy Petera Suchého, a to lásku k hudbě, důraz na kvalitu a nekončící touhou po dokonalosti.

Firma Clearaudio jasně stanovuje laťku v analogové reprodukci hudby pro více než 35 let, s maximální snahou v tomto pokračovat. Dnes je můžné výrobky značky Clearaudio nalézt ve více než 70 zemích po celém světě. Trh gramofonových desek, je živý a stále rostoucí a rodina Clearaudio sdílí společný cíl vylepšit, optimalizovat a dále rozvíjet svůj sortiment. Proč? Proto, aby zákazníci firmy Clearaudio mohli zažít co nejkvalitnější a nejintenzivnější hudební zážitek.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×