Bowers & Wilkins BB CWM 8.5

Kód: 11696
15 990 Kč / ks 13 215 Kč bez DPH
Na dotaz

Back Box pro Bowers & Wilkins CWM8.5D

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento Back Box je určen pouze pro vestavnou reprosoustavu CWM 8.5 a CWM8.5D. Jeho hlavní funkcí je vymezení správného pracovního objemu pro reproduktory, zárověň však funguje také jako protihluková a protipožární izolace reprosoustavy. Bližší informace naleznete v sekci " Ke stažení " - PDF dokumenty.

Vnější rozměry BB: 1088 x 347 x 90 mm
Otvor pro repro: 395 x 231 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Reprosoustavy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Bowers&Wilkins je synonymem kvality v oboru výroby reproduktorů již více než 30 let. Po celou tu dobu se Bowers&Wilkins snaží alespoň přiblížit absolutně věrnému zvuku a reprosoustav Nautilus se jim to, zdá se, podařilo. Reprosoustavy Nautilus byly oceněny mnoha kritiky i lidmi mimo branži prostými slovy: Nejlepší reprosoustavy jaké si můžete koupit.

Odvážný vzhled a nová měřítka při reprodukci zvuku - to jsou kostky, které dláždí cestu k dokonalým zvukovým i estetickým zážitkům. Každý tón, každá nota rozehraná reprosoustavami Bowers&Wilkins vás přesvědčí o pečlivosti a tradici výroby založen panem Johnem Bowersem. Bowers&Wilkins vášnivě miluje hudbu a chce dosánout skvělé reprodukce. Samotná vášeň a samotné chtění však nestačí. Je třeba zázemí vývojového, technologického, výrobního a finančního. To vše má Bowers&Wilkins v míře, která je v tomto oboru naprostou ojedinělá. A výsledkem je zvuk, který stojí zato.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×