Bezdrátový přijímač Advance WTX-Microstream lze připojit k jakémukoliv zesilovači, předzesilovači s linkovými RCA vstupy. Přes iOS/Android aplikaci můžete snadno streamovat hudbu ze smartphonu, tabletu nebo síťového UPnP zařízení (PC, NAS). Dále máte přístup k vašim oblíbeným streamovacím službám (Spotify, Qobuz, Tune-In, Tidal), stejně jako tisícům webovým rozhlasovým stanicím po celém světě. Díky kompatibilitě s většinou zvukových souborů (AAC, ALAC, APE, Apple Lossless, FLAC, HE-AAC, LC-AAC, MP3, WAV, WMA ) a Wolfson 24 bitovému/192 kHz DAC převodníku si užijete vynikající kvalitu zvuku.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Streaming (PC / Mac / NAS) | Ano |
| UPnP streaming (mobil / tablet) | Ano |
| Streaming služby | Spotify, Tidal, TuneIn, Qobuz apod. |
| AUX vstup | Ano |
| Aplikace | Android, iOS |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Internetová rádia | Ano |
| Podporované formáty | APE, FLAC, WAV, ALAC, AAC, HE-AAC, MP3 (32–320 kbps), WMA |
| DAC | Wolfson WM8740 (24 bit / 192 kHz) |
| Odstup signál/šum | 117 dB |
| Rozměry (V × Š × H) | 75 × 14 × 49 / 55 mm |
| Hmotnost | neuvedeno |
