Tyto stojany jsou navrženy s maximální přesností a umisťují reproduktory do ideální výšky pro poslech, čímž zajišťují pohlcující a vyvážený zvukový zážitek z různých míst k sezení. Jejich nenápadný, ale elegantní design dokonale doplňuje estetiku řady EVO 5 a zachovává rafinovaný a sofistikovaný vzhled samotných reproduktorů.
Kromě estetického hlediska stojany zlepšují celkový výkon tím, že pomáhají dosáhnout dokonalého umístění reproduktorů, což umožňuje modelům EVO 5.1 a EVO 5.2 plně rozvinout svůj zvukový potenciál s čistotou, hloubkou a přesností pro audiofily i posluchače, kteří kladou důraz na design.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Model | EVO 5.2 Stand |
| Obecný popis | Stojan na reproduktory |
| Výška | 478 mm |
| Horní deska (Š × H) | 260 × 350 mm |
| Základna (Š × H) | 302 × 350 mm |
| Materiál – sloupky | Vysokouhlíková ocel |
| Materiál – horní deska | Vysokouhlíková ocel |
| Materiál – základna | Vysokouhlíková ocel + lakovaná MDF |
| Hroty základny | Kalená vysokouhlíková ocel |
| Počet v balení | Pár |
| Určeno pro | EVO 5.2 |
| Výška (s podstavcem) | 478 mm |
| Šířka | 302 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Rozměry balení | 705 × 430 × 190 mm |
| Čistá hmotnost | 13,3 kg / ks |
| Hrubá hmotnost | 28,6 kg / karton |
| Povrchová úprava | Černý lak |
| Standardní příslušenství | Gumové nožky |
