Wharfedale EVO 5.1
Kód: 69269/ERN 69269/B 69269/ED 69269/O Zvolte variantuDetailní popis produktu
Řada EVO 5 představuje pro společnost Wharfedale odvážný krok vpřed – přebírá vše, co dělá z EVO4 oblíbenou a mnohokrát oceněnou řadu reproduktorů, ale kombinuje luxusní designové novinky s technickým pokrokem, aby ještě více zvýšila atraktivitu reproduktorů, které překračují rámec své cenové kategorie.
Ať už jste audiofil hledající nuance hudebního vyjádření nebo příležitostný posluchač toužící po čistotě a hloubce, reproduktory EVO 5 slibují pohlcující zážitek ve vysoké kvalitě, který se může rovnat mnohem dražším high-endovým audio produktům.
| Obecný popis | 2pásmový regálový reproduktor |
| Typ skříně | basreflex |
| Osazení měniči | 2pásmové |
| Bass řidič | 5″ (130 mm) černá kevlarová membrána (tkaná) |
| Treble řidič | 35 × 70 mm AMT |
| Citlivost (2.83V @ 1m) | 87 dB |
| Doporučený výkon zesilovače | 25–100 W |
| Vrchol SPL | 98 dB |
| Nominální impedance | 4Ω (8Ω kompatibilní ) |
| Minimální impedance | 3.4Ω |
| Frekvenční odpověď (+/-3dB) | 56 Hz – 24 kHz |
| Basové prodloužení (-6dB) | 46 Hz |
| Dělící frekvence | 2,7 kHz |
| Objem skříně (v litrech) | 11,5 l |
| Výška (na soklu) | 340 mm |
| Šířka | 220 mm |
| Hloubka (s mřížkou + terminál) | (285 + 40) mm |
| Velikost kartonu | 610 × 415 × 455 mm |
| Čistá hmotnost | 8,0 kg / ks |
| Hrubá hmotnost | 20,5 kg / karton |
| Standardní příslušenství | gumové nohy |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
