Wharfedale Diamond 12.4i
Kód: 70227/ERN 70227/B 70227/O Zvolte variantuDetailní popis produktu
Wharfedale DIAMOND 12.4i představují nejvyšší model řady DIAMOND 12i a navazují na dlouholetou tradici dostupných, ale kvalitních hi-fi reprosoustav značky Wharfedale. Nová generace přináší nejen modernější vzhled, ale také jemně přepracovanou akustiku pro ještě vyváženější a muzikálnější přednes.
Ozvučnice typu bassreflex využívá pevnou konstrukci s optimalizovaným vnitřním tlumením, které minimalizuje rezonance a pomáhá dosáhnout čistého a přesného zvuku. O reprodukci středů a basů se starají dva 6,5" měniče s pokročilou PP membránou, které poskytují autoritativní basovou odezvu a výbornou kontrolu i při vyšší hlasitosti. Výškové pásmo reprodukuje 25mm textilní kalota s jemným a detailním charakterem bez agresivity.
Model DIAMOND 12.4i nabízí širokou zvukovou scénu, vysokou citlivost a velmi dobrou univerzálnost. Hodí se jak pro stereo sestavy, tak i jako součást domácího kina. Díky výkonové rezervě zvládnou ozvučit i větší místnosti a v kombinaci s kvalitním zesilovačem nabídnou energický a prostorově bohatý poslech.
K dispozici jsou moderní povrchové úpravy včetně celočerného provedení, klasického ořechu s černým podkladem a elegantní kamenné šedé.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Model | DIAMOND 12.4i |
| Typ | 2,5pásmová sloupová reprosoustava |
| Ozvučnice | Bassreflex |
| Basový reproduktor | 6.5″ (150 mm) Advanced PP Cone |
| Středobasový reproduktor | 6.5″ (150 mm) Advanced PP Cone |
| Výškový reproduktor | 1″ (25 mm) textilní kalota |
| Citlivost | 89 dB |
| Doporučený výkon zesilovače | 30–200 W |
| Maximální SPL | 102 dB |
| Jmenovitá impedance | 8 Ω kompatibilní |
| Minimální impedance | 5.0 Ω |
| Frekvenční rozsah | 40 Hz – 20 kHz |
| Rozšíření basů (-6 dB) | 35 Hz |
| Dělící frekvence | 2.1 kHz |
| Objem ozvučnice | 40.8 l |
| Rozměry (V × Š × H) | (1100 + 50) × 200 × (350 + 28) mm |
| Hmotnost |
22.4 kg / ks |

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Reprosoustavy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
