Triangle Thetis 340 světlý dub
Kód: AITRG.THETIS340.LODetailní popis produktu
Všestranný subwoofer vybaven 250 mm měničem a zesilovačem třídy D o výkonu 250 W RMS, a špičkovým výkonem až 400 W. Díky strmým sklonům výhybky je sladění tohoto subwooferu s hlavními reproduktory snadné. Použitím principu bassreflexu si zachovává omezenou hlasitost a zároveň nabízí překvapivý výkon a jedinečný pohlcující zážitek. Subwoofery Thetis jsou vybaveny mnoha vstupy, což umožňuje jejich propojení se všemi typy zesilovačů. Zahrnují přímý vstup LFE, standardní vstupy RCA a vysokoúrovňové vstupy pro zesilovače bez vhodného výstupu. Můžete si nastavit hlasitost, fázi a frekvenční náběh, abyste dosáhli dokonalé souhry s hlavními reproduktory. Každý subwoofer Thetis se dodává s dálkovým ovládáním, displej LED na předním panelu poskytuje přehled o nastavení zvuku. Je vybaven funkcí automatického zapnutí. Automatický STANDBY je možný také aktivací funkce AUTO subwooferu. Všestranný subwoofer vybaven 250 mm měničem a zesilovačem třídy D o výkonu 250 W RMS, a špičkovým výkonem až 400 W. Díky strmým sklonům výhybky je sladění tohoto subwooferu s hlavními reproduktory snadné. Použitím principu bassreflexu si zachovává omezenou hlasitost a zároveň nabízí překvapivý výkon a jedinečný pohlcující zážitek. Subwoofery Thetis jsou vybaveny mnoha vstupy, což umožňuje jejich propojení se všemi typy zesilovačů. Zahrnují přímý vstup LFE, standardní vstupy RCA a vysokoúrovňové vstupy pro zesilovače bez vhodného výstupu. Můžete si nastavit hlasitost, fázi a frekvenční náběh, abyste dosáhli dokonalé souhry s hlavními reproduktory. Každý subwoofer Thetis se dodává s dálkovým ovládáním, displej LED na předním panelu poskytuje přehled o nastavení zvuku. Je vybaven funkcí automatického zapnutí. Automatický STANDBY je možný také aktivací funkce AUTO subwooferu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Subwoofery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Typ reproduktoru: | Subwoofer |
| Třída zesilovače: | Class D |
| ShopItemFeed export: | Ano |
| Blokovat synchro poli z SK: | [21.05.2026 12:01 - SRJ] StiHideI; [21.05.2026 12:01 - SRJ] StiDateSisEnd; |
| Hmotnost: | 16.1 kg |
| Frekvenční rozsah: | 25 – 120 Hz (+/- 3 dB) |
| Basový měnič: | 1 x 250 mm |
| Výškový měnič: | 383 |
| Vstupy: | LFE - Line IN (L/R) - Speaker IN |
| Výkon zesilovače: | 250 W |
| Šířka (mm): | 340 |
| Hloubka (mm): | 340 |
| HiFi Showroom teaser: | # |
| Typ produktu: | Reproduktor |
| Barva: | hnědá |
| Negenerovat zkrácenou poznámku: | Ano |
| Produktová řada: | Triangle Thetis |
| Search engine indexing: | index,follow |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
