Triangle Thetis 300 světlý dub
Kód: AITRG.THETIS300.LODetailní popis produktu
Kompaktní všestranný subwoofer vybavený 200 mm měničem a zesilovačem o výkonu 150 W, je ideálním doplňkem vašeho stereo systému, například k menším reproduktorům. Díky použití principu bassreflexu si zachovává omezenou hlasitost a zároveň nabízí překvapivý výkon. Subwoofery Thetis jsou vybaveny mnoha vstupy, což umožňuje jejich propojení se všemi typy zesilovačů. Zahrnují přímý vstup LFE, standardní vstupy RCA a vysokoúrovňové vstupy pro zesilovače bez vhodného výstupu. Můžete si nastavit hlasitost, fázi a frekvenční náběh, abyste dosáhli dokonalé souhry s hlavními reproduktory. Každý subwoofer Thetis se dodává s dálkovým ovládáním, displej LED na předním panelu poskytuje přehled o nastavení zvuku. Je vybaven funkcí automatického zapnutí. Automatický STANDBY je možný také aktivací funkce AUTO subwooferu. Kompaktní všestranný subwoofer vybavený 200 mm měničem a zesilovačem o výkonu 150 W, je ideálním doplňkem vašeho stereo systému, například k menším reproduktorům. Díky použití principu bassreflexu si zachovává omezenou hlasitost a zároveň nabízí překvapivý výkon. Subwoofery Thetis jsou vybaveny mnoha vstupy, což umožňuje jejich propojení se všemi typy zesilovačů. Zahrnují přímý vstup LFE, standardní vstupy RCA a vysokoúrovňové vstupy pro zesilovače bez vhodného výstupu. Můžete si nastavit hlasitost, fázi a frekvenční náběh, abyste dosáhli dokonalé souhry s hlavními reproduktory. Každý subwoofer Thetis se dodává s dálkovým ovládáním, displej LED na předním panelu poskytuje přehled o nastavení zvuku. Je vybaven funkcí automatického zapnutí. Automatický STANDBY je možný také aktivací funkce AUTO subwooferu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Subwoofery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Typ reproduktoru: | Subwoofer |
| Třída zesilovače: | Class D |
| ShopItemFeed export: | Ano |
| Blokovat synchro poli z SK: | [21.05.2026 11:39 - SRJ] StiDateSisEnd; |
| Hmotnost: | 10.61 kg |
| Frekvenční rozsah: | 32 – 120 Hz (+/- 3 dB) |
| Basový měnič: | 1 x 200 mm |
| Vstupy: | LFE - Line IN (L/R) - Speaker IN |
| Výkon zesilovače: | 150 W |
| HiFi Showroom teaser: | # |
| Šířka (mm): | 300 |
| Výška (mm): | 340 |
| Hloubka (mm): | 300 |
| Typ produktu: | Reproduktor |
| Barva: | hnědá |
| Negenerovat zkrácenou poznámku: | Ano |
| Produktová řada: | Triangle Thetis |
| Search engine indexing: | index,follow |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
