Triangle Signature Gamma
Kód: AITRG.SIG.GAMMA.B AITRG.SIG.GAMMA.W Zvolte variantuDetailní popis produktu
Reproduktor pro středový kanál Signature Gamma byl vyvinut výhradně pro vytvoření kompletního domácího kina sérií Signature. Centrální kanál, který je klíčovým prvkem špičkové audio/video sestavy, reprodukuje jasné a realistické lidské hlasy. Reproduktor využívá stejnou technologii jako ostatní modely série a nabízí skvělou tonální rovnováhu. Signature Gamma obsahuje 4 měniče: jeden vysokoúčinný hornový výškový měnič ideální pro domácí kino a dva 160 mm papírové středobasové měniče. Papírová membrána je skvělou volbou materiálu pro reprodukci lidských hlasů. Válcované zavěšení na okraji umožňuje měniči pokrýt široký rozsah frekvencí. Bass reflex je umístěn na přední straně ozvučnice pro snazší umístění v místnosti. Poskytuje hladkou vyváženost tónů, dokonale přizpůsobenou všem typům filmů. Reproduktor pro středový kanál Signature Gamma byl vyvinut výhradně pro vytvoření kompletního domácího kina sérií Signature. Centrální kanál, který je klíčovým prvkem špičkové audio/video sestavy, reprodukuje jasné a realistické lidské hlasy. Reproduktor využívá stejnou technologii jako ostatní modely série a nabízí skvělou tonální rovnováhu. Signature Gamma obsahuje 4 měniče: jeden vysokoúčinný hornový výškový měnič ideální pro domácí kino a dva 160 mm papírové středobasové měniče. Papírová membrána je skvělou volbou materiálu pro reprodukci lidských hlasů. Válcované zavěšení na okraji umožňuje měniči pokrýt široký rozsah frekvencí. Bass reflex je umístěn na přední straně ozvučnice pro snazší umístění v místnosti. Poskytuje hladkou vyváženost tónů, dokonale přizpůsobenou všem typům filmů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Centrální |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Typ reproduktoru: | Centrální, Pasivní, Nízkoimpedanční |
| Barva: | bílá |
| Typ produktu: | Reproduktor |
| ShopItemFeed export: | Ano |
| Blokovat synchro poli z SK: | [08.01.2024 12:02 - TRI] StiXCouId; [08.01.2024 11:38 - TRI] StiXCouId; [11.10.2023 20:47 - TRI] StiRefId;StiWeight; [16.01.2023 15:56 - TRI] StiHideI; [16.01.2023 15:46 - TRI] StiXSisId; [03.01.2023 14:32 - TRI] StiName; |
| Negenerovat zkrácenou poznámku: | Ano |
| Produktová řada: | Triangle Signature |
| HiFi Showroom teaser: | # |
| Hmotnost: | 14.4 kg |
| Frekvenční rozsah: | 50 - 20 000 Hz (+/- 3 dB) |
| Středobasový měnič: | 2 x 160 mm |
| Výškový měnič: | 1 x |
| Impedance: | 4 ohm minimální; 8 ohm nominální |
| Citlivost: | 90 dB dB/W/m |
| Zatížitelnost: | 90 W |
| Šířka (mm): | 582 |
| Výška (mm): | 260 |
| Hloubka (mm): | 381 |
| Search engine indexing: | index,follow |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
