SUPRA PLY 2x2.0

Kód: SU-655703
Značka: Supra Cables
249 Kč / m 206 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Reproduktorový kabel sendvičové konstrukce v metráži.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reproduktorový kabel s patentovanou technologií společnosti SUPRA. jedná se o sendvičovou konstrukci plochých vodičů uložených blízko sebe. Tím se radikálně snížila indukčnost, která má neblahý vliv na kvalitu zvuku. Přenosová charakteristika se u Supra Ply ukazuje být mnohem širší a překmity náběžných hran obdélníkového signálu viditelně menší, než u kabelů tradičních konstrukcí. Klíčová je tedy konstrukce kabelu a díky ní se PLY stal velmi vyhledávaným mezi mnoha audiofily.

 

Použití: pevné a přenosné instalace, HIFI, domácí kina, zařízení s vysokým výkonem.

 

Barevné provedení: Ice Blue

 

Všechny repro-kabely jsou na povrchu mědi cínované, což zaručuje její nejlepší ochranu proti oxidaci. Takto upravené kabely si své elektrické vlastnosti drží výrazně déle než necínované, navíc oxid cínu je lepší vodič než oxid mědi nebo stříbra. Pocínovaná měď také stárne nesrovnatelně pomaleji než ostatní neošetřené vodiče.
Další prioritou je ošetření vnější izolace proti nepříznivým vlivům z ovzduší. V průběhu výrobní technologie se vytěsní nežádoucí chlor z granulátu PVC, protože právě on ve směsi s oxidy uhlíku a kysličníky síry je hlavní příčinou stárnutí všech izolací.
Firma Supra používá pro výrobu všech kabelů bez rozdílu OFC měď o ryzosti 99,999%, což u audio-video kabelů této cenové kategorie není pravidlem.

 

Mechanical Specifications

Cross. Area: 2 / 14 (mm2/AWG)
No. Conductors: 2  
No. Wires: 120/conductor  
Wire Diameter: 0.15 (mm)
Wire Material: Tin Plated OFC  
Insulation Heat & Ageing Resitant PVC  
Ext. Size: 5.8x5.8 (mm)
Weight: 74 (g/m)

 

Electrical performance

Resistance: 8.1 (Ohm/km)
Inductance: 0.30 (uH/m)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×