Norah Jones: Not Too Late (limitovaná edice)

Kód: 16973
1 050 Kč / ks 868 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
 • Vadavatel: AnalogueProductions , 2007
 • Datum vydání: 16. července 2012

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třetí album Norah Jones z roku 2007 bylo krokem zpět. Ne hudebně ani zvukově, ale krok od masového prodeje na trhu a celosvětové slávy. Norah Jones už nezní jako pozůstalost ze 70. let, ale umožňuje si být trapná se svými vlastními písněmi a skoky mezi intimními aranžmá a plným doprovodem kapely.

I když je každá píseň sama o sobě zajímavá, album se v očích kritiků jeví jako předimenzovaná demo nahrávka, na které někdo ukazuje, co ve skutečnosti dokáže. Navzdory méně komerční povaze třetího je zde také rádiový hit s The Sun does not like You.

Hudebně je téměř obtížné album popsat jako pop music, protože hudební skoky, ve kterých se celá kapela houpá z jazzu do country a poté následuje velmi subtilní skladba s minimální sestavou, jsou větší, než by se dalo získat od popu Očekávané album. Navzdory této objemnosti byl Norah Jones velmi spokojený s vývojem na tomto albu, kromě představení díla umělci, který vyjadřuje své vlastní myšlenky.

Zvuk původního alba byl již dobrý a Kevin Gray z CoHearent Audio nyní představil aktuální remaster s doladěným zvukem s původními daty.

 

Seznam skladeb:

 1. Wish I Could
 2. Sinkin' Soon
 3. The Sun Doesn't Like You
 4. Until The End
 5. Not My Friend
 6. Thinking About You
 7. Broken
 8. My Dear Country
 9. Wake Me Up
 10. Be My Somebody
 11. Little Room
 12. Rosie's Lullaby
 13. Not Too Late

Doplňkové parametry

Kategorie: SACD
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×