NODE X

 

Od svého vzniku se Bluesound NODE stal synonymem pro streamování ve vysokém rozlišení a generaci za generací dokazuje, že kvalita zvuku, pohodlí a cenová dostupnost mohou být spojeny v jednom kompaktním zařízení. Časově omezená, jubilejní edice NODE X předefinovává některé z nejlepších částí konstrukce produktu NODE, ještě více je vylepšuje a nastavuje nový standard zvukového výkonu a použitelnosti v této kategorii.

Posláním společnosti Bluesound je představit bezdrátové generaci milovníků hudby skvělé hifi. NODE X představuje nejnovější měřítko tohoto nezadržitelného úsilí - dokonalou kombinaci kvality zvuku, špičkového designu a skvělé hodnoty pro každého milovníka hudby, který bere #LivingHiFi vážně.

 

Vychatávky NODE X

‘STEP-UP’ VÝKON

Vylepšený audiofilský D/A převodník ESS 9028Q2M Sabre se vyznačuje úžasnou muzikálností, téměř nulovou úrovní jitteru, velmi nízkým šumem a zkreslením a širokým dynamickým rozsahem. Nový DA převodník posouvá kvalitu zvuku NODE X o několik stupňů výš a předurčuje ho k použití se špičkovými hifi sestavami.

ULTIMÁTNÍ HIFI STREAMER

Kromě vysoce výkonného interního D/A převodníku podporuje NODE X i externí D/A převodníky prostřednictvím řady digitálních výstupů. Optický, koaxiální nebo USB Audio 2.0 výstup promění NODE X ve vysoce kvalitní streamer, který posílá hudbu z hi-res služeb do vašeho oblíbeného externího převodníku. Výkonné softwarové funkce vám umožní detailně přizpůsobit vaše poslechové preference.

VSTUPY A VÝSTUPY

NODE X podporuje široké spektrum digitálních a analogových vstupů a výstupů. WiFi, Ethernet, Apple AirPlay 2, aptX HD Bluetooth, 3,5mm aux-in, HDMI eARC nebo konektory USB typu A umožňují vstup zvuku ze streamovacích služeb, TV a herních konzolí nebo osobní hudební knihovny. Přenášejte hudbu do svého HiFi systému prostřednictvím stereofonních výstupů RCA, optických, koaxiálních a USB výstupů, a dokonce i do bezdrátových sluchátek přes Bluetooth, a to v kvalitě aptX HD.

Sluchátkový zesilovač THX AAATM

Skutečně high-end sluchátkový zesilovač s velkým 6,35 mm jackem pro připojení sluchátek využívá THX Achromatic Audio Amplifier (THX AAA™) s patentovanou korekcí chyb feed-forward. Sluchátkový zesilovač dosahuje nekonečně nízké úrovně šumu, zkreslení a spotřeby energie pro realistický poslech bez únavy. Díky tomu je NODE X nejen dokonalým streamovacím zdrojem pro hifi systém, ale také streamovacím zařízením s vysokým rozlišením pro nekompromisní poslech přes high-end sluchátka.

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ RC1 V CENĚ

NODE X je standardně dodáván s originálním dálkovým ovládáním Bluesound RC1 v hodnotě 1.730 Kč. Dálkové ovládání poskytuje vysoký komfort při ovládání základních funkcí, jako je spuštění nebo přerušení přehrávání, změna hlasitosti nebo vyvolání některé z deseti předvoleb, na kterých mohou být uložena internetová rádia, mixy nebo playlisty.

STŘÍBRNÉ PROVEDENÍ

NODE X je jedinečný a odlišný jak svým výkonem, tak vzhledem.
Speciální výroční edice lakovaná stříbrnou barvou oslavuje 10 let společnosti Bluesound a připomíná desetiletí výjimečnosti v kategorii streamovacích zařízení.

 

ZOBRAZIT PRODUKT >>

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×