Lyngdorf CD-2

Kód: AI900020212
Značka: Lyngdorf
67 990 Kč / ks 56 190 Kč bez DPH
Na objednávku

CD přehrávač

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lyngdorf CD-2 je jeden z nejlépe znějících přehrávačů na trhu. Je určen jen pro přehrávání audio CD a proto je použití čistě audio mechaniky je lepší a jednodušší. Všechny víceformátové mechaniky jsou založeny na video konstrukcích a časovacích hodinách a audio výstup je z nich resamplován na taktování audio výstupu. Někteří volí optimalizaci hodin přímo na mechanice, ale bez ohledu na to je obtížné kontrolovat potenciály na uzemnění a ovládací obvody indukují šum.


Elektrická konstrukce

Lyngdorf vyvinul spínaný napájecí zdroj s extrémně dobrou regulací a filtrací a také oddělením nízkošumových napájecích částí s nízkou impedancí pro analogové a digitální obvody. Pomocí čtyřech oddělených sekundárních vinutí na transformátoru jsou analogové a digitální obvody napájeny separátně a tím je minimalizován digitální šum v analogových obvodech. Uzemnění je optimální a celé šasi je elektricky propojené. Také zadní panel je elektricky vodivý.


Lyngdorf strávil mnoho času a úsilí na konstruování produktů, které nevyzařují šum. Výroba bezšumových a nevyzařujících konstrukcí má výhodu v tom, že je přehrávač CD-2 imunní také vůči šumu z okolí a produktů, které nevěnují takovou pozornost těmto detailům v konstrukční fázi.


DA převodník

DA převodník pohání vysoce kvalitní obvody nesymetrického a symetrického linkového výstupu. Je založen na čipu Wolfson WM8740. Ve spojení se symetrickým zapojením a vysoce kvalitními audiofilními operačními zesilovači poskytuje toto řešení výjimečnou zvukovou kvalitu.
 

 

Technická specifikace:

  • Výstupy: 1 x koaxiální digitální (galvanicky izolovaný), 1 x optický digitální, 1 x linkový stereo RCA, 1 x linkový symetrický XLR
  • Frekvenční rozsah: 20 – 20k Hz, +/- 0.02dB
  • Celkové harmonické zkreslení THD + N: 0.0018%
  • Vzorkovací frekvence: 44.1kHz,16 bit, 48/96/192kHz,24 bit
  • Rozměry (v x š x h): 5.8 x 45.0 x 37.5 cm včetně ovládacích prvků a konektorů
  • Provedení: Eloxovaný hliník, matná černá
  • Hmotnost: 6.1 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: CD přehrávače
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×