HIFIMAN Susvara Unveiled
Kód: AIHIF.SUSVARAUNVEILEDDetailní popis produktu
High-end otevřená magnetoplanární sluchátka HIFIMAN Susvara Unveiled se zcela novou open-back konstrukcí bez mřížek. Jako nástupce uznávaného modelu Susvara slibuje tato nová vlajková loď bezkonkurenční zvukový zážitek.
Susvara Unveiled se vyznačuje revoluční open-back konstrukcí, která eliminuje mřížky, kompletně odhaluje měnič, a tím odstraňuje nežádoucí zvukové odrazy. Tato inovace umožňuje reprodukci extrémně čistého zvuku s co nejširší zvukovou scénou. Ultralehká membrána o tloušťce méně než jeden mikron se postará o nesmírně rychlou odezvu, zatímco akusticky transparentní magnety umožňují zvukovým vlnám volný průchod bez vytváření jakéhokoli rušení.
- vlajková loď magnetoplanárních sluchátek HIFIMAN
- zcela nová open-back konstrukce Unveiled bez mřížek
- extrémně lehká membrána měniče o tloušťce méně než jeden mikron
- vylepšená citlivost vodivé vrstvy využitím stříbra (namísto mědi/zlata)
- akusticky transparentní magnety pro dokonalé vykreslování prostoru
- ergonomický hlavový můstek se širokou přizpůsobitelností velikosti hlavy
- robustní 3.5 mm konektory a odolné kabely s precizním oplétáním
- magnetické krytky pro ochranu otevřených měničů
- elegantní kovová konstrukce ve stříbrném provedení










Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drátová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Prelet znackou HIFIMAN: | # |
| MAJOR HiFi Gold Award: | https://majorhifi.com/hifiman-susvara-unveiled-review/ |
| HFN recommended: | https://www.headfonia.com/hifiman-susvara-unveiled-review/ |
| Typ sluchátek: | Drátové, Otevřené, Kolem uší |
| Typ měniče: | Magnetoplanární |
| Typ produktu: | Sluchátka |
| Blokovat synchro poli z SK: | [06.01.2026 14:18 - TRI] StiComId; [27.11.2024 16:21 - TRI] StiQtyMinI; [21.06.2024 08:48 - TRI] StiHideI; [14.06.2024 09:44 - SRJ] StiDateSisEnd; [14.06.2024 09:44 - SRJ] StiDateSisEnd; |
| Frekvenční rozsah: | 6 – 75 000 Hz |
| Citlivost: | 86 dB |
| Impedance: | 45 ohm |
| Hmotnost: | 430 g (pouze sluchátka – bez magnetických krytek a kabelu) |
| Přibalené příslušenství: | 1 x 3 m kabel (2 x 3.5 mm - 6.35 mm jack), 1 x 3 m symetrický kabel (2 x 3.5 mm - XLR male), 2 x magnetická krytka měniče |
| Konektor: | 2 x 3.5 mm jack (každý na jedné z mušlí) |
| ShopItemFeed export: | Ano |
| HiFi Philosophy Golden Analog: | https://hifiphilosophy.com/wydarzenie-nagrody-golden-analog-za-rok-2024/ |
| Negenerovat zkrácenou poznámku: | Ano |
| Barva: | hnědá, stříbrná |
| Status produktu: | Všetky |
| Search engine indexing: | index,follow |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
