HIFIMAN HE-R9
Kód: AIHIF.HE-R9WDetailní popis produktu
High-end uzavřená dynamická sluchátka. HE-R9 jsou sluchátka určená pro milovníky hudby, kteří si chtějí vychutnat čistý a detailní zvuk příznačný pro značku HIFIMAN, ale v izolovaném prostředí uzavřených mušlí. Svým designem odkazují na vyšší model HE-R10, který se pyšní prémiovým vzhledem a nepřekonatelnou ergonomií. Sluchátka váží pouhých 328g a společně s koženým náhlavním můstkem z ergonomické paměťové pěny zajistí příjemný poslechový zážitek. Zatímco navenek srší sluchátka elegancí, uvnitř se odehrává skutečná magie. Patentovaná topologická membrána má na svém povrchu nanesený speciální povlak nanočástic, jehož výsledkem je přirozenější a detailnější zvuk než u jiných dynamických sluchátek. Magnety měniče jsou díky využití vzácných nerostných surovin mnohem citlivější a zabezpečují svěží dynamickou odezvu od 15 Hz až po 35 kHz. Sluchátka disponují dvěma 3.5mm jack konektory (každý na jedné z mušlí), přičemž zapojit je víte jednak nesymetricky, pomocí obou konektorů, nebo symetricky, pomocí jednoho TRRS konektoru na levé mušli. high-end uzavřená dynamická sluchátka patentovaná topologická membrána s povlakem z nanočástic citlivé magnety měniče ze vzácných nerostných surovin široká frekvenční odezva od 15 Hz až po 35 kHz prostorné mušle pro dostatek vzduchového objemu kožený náhlavní můstek z ergonomické paměťové pěny odolné 3.5mm konektory na obou mušlích – symetrické i nesymetrické připojení High-end uzavřená dynamická sluchátka. HE-R9 jsou sluchátka určená pro milovníky hudby, kteří si chtějí vychutnat čistý a detailní zvuk příznačný pro značku HIFIMAN, ale v izolovaném prostředí uzavřených mušlí. Svým designem odkazují na vyšší model HE-R10, který se pyšní prémiovým vzhledem a nepřekonatelnou ergonomií. Sluchátka váží pouhých 328g a společně s koženým náhlavním můstkem z ergonomické paměťové pěny zajistí příjemný poslechový zážitek. Zatímco navenek srší sluchátka elegancí, uvnitř se odehrává skutečná magie. Patentovaná topologická membrána má na svém povrchu nanesený speciální povlak nanočástic, jehož výsledkem je přirozenější a detailnější zvuk než u jiných dynamických sluchátek. Magnety měniče jsou díky využití vzácných nerostných surovin mnohem citlivější a zabezpečují svěží dynamickou odezvu od 15 Hz až po 35 kHz. Sluchátka disponují dvěma 3.5mm jack konektory (každý na jedné z mušlí), přičemž zapojit je víte jednak nesymetricky, pomocí obou konektorů, nebo symetricky, pomocí jednoho TRRS konektoru na levé mušli. high-end uzavřená dynamická sluchátka patentovaná topologická membrána s povlakem z nanočástic citlivé magnety měniče ze vzácných nerostných surovin široká frekvenční odezva od 15 Hz až po 35 kHz prostorné mušle pro dostatek vzduchového objemu kožený náhlavní můstek z ergonomické paměťové pěny odolné 3.5mm konektory na obou mušlích – symetrické i nesymetrické připojeníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Drátová |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6925624202316 |
| Prelet znackou HIFIMAN: | # |
| Typ sluchátek: | Drátové, Uzavřené, Kolem uší |
| Blokovat synchro poli z SK: | [03.02.2026 17:38 - TRI] StiName; [06.01.2026 14:18 - TRI] StiComId; [22.07.2024 16:04 - TRI] StiDateSisEnd; [22.07.2024 16:04 - TRI] StiXSisId; [22.07.2024 13:40 - TRI] StiHideI; [08.01.2024 12:03 - TRI] StiXCouId; [08.01.2024 11:38 - TRI] StiXCouId; [11.10.2023 20:45 - TRI] StiRefId;StiWeight; [21.02.2022 11:07 - TRI] StiTagD;StiDemIdDis; |
| Barva: | černá, červená |
| Typ měniče: | Dynamický |
| Typ produktu: | Sluchátka |
| Impedance: | 32 ohm |
| Frekvenční rozsah: | 15 - 35 000 Hz |
| Citlivost: | 100 dB |
| Konektor: | 1 x 3.5 mm TRS jack (na pravé mušli), 1 x 3.5 mm TRRS jack (na levé mušli), možnost připojení volitelného modulu Bluemini |
| Hmotnost: | 328 g |
| Přibalené příslušenství: | 1 x sluchátkový kabel duální 3.5 mm – 3.5 mm; 1 x adaptér 3.5 mm – 6.35 mm |
| Negenerovat zkrácenou poznámku: | Ano |
| ShopItemFeed export: | Ano |
| Search engine indexing: | index,follow |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
