Audiolab M-DAC nano
Kód: 93414Detailní popis produktu
Audiolab M-DAC Nano je ultra kompaktní bezdrátový DAC a sluchátkový zesilovač navržený pro kvalitní mobilní poslech. Díky Bluetooth s podporou aptX, AAC a aptX Low Latency zlepšuje kvalitu zvuku chytrých telefonů, tabletů i notebooků. Nabízí čistý a detailní zvuk, dlouhou výdrž baterie a podporu široké škály sluchátek.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Typ zařízení | Přenosný DAC / sluchátkový zesilovač |
| Bluetooth | 4.2 |
| Podporované kodeky | aptX, aptX LL, AAC, SBC |
| Výkon | 30 mW / kanál @ 32 Ω |
| Doporučená impedance | 8–300 Ω |
| Výdrž baterie | až 8 hodin |
| Doba nabíjení | 2 hodiny |
| Rozměry | 44 × 44 × 14 mm |
| Hmotnost | 28 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přehrávače a rekordéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
