Audiolab 8300CDQ
Kód: 69864/CER 69864/BIL Zvolte variantuDetailní popis produktu
Audiolab 8300CDQ je prémiový CD přehrávač kombinující špičkový DAC a digitální předzesilovač v jednom zařízení. Nabízí detailní, transparentní a dynamický zvuk díky podpoře vysokého rozlišení až 32 bit / 384 kHz a kompatibilitě s DSD přes USB. Přístroj disponuje symetrickými XLR výstupy, širokou digitální konektivitou a kvalitní konstrukcí s OLED displejem a elegantním hliníkovým šasi. Je vhodný jako centrální digitální zdroj moderní Hi-Fi sestavy.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Typ | CD přehrávač / DAC |
| Maximální rozlišení | 32 bit / 384 kHz |
| Podpora DSD | Ano |
| Analogové výstupy | RCA, XLR |
| Digitální vstupy | Coaxial, Optical, USB |
| Digitální výstupy | Coaxial, Optical |
| Výstupní napětí | 4.2 Vrms (XLR), 2.1 Vrms (RCA) |
| THD | <0,002 % |
| Frekvenční rozsah | 20 Hz – 20 kHz |
| Odstup signál / šum | >100 dB |
| Dynamický rozsah | >100 dB |
| Displej | OLED |
| Rozměry | 444 × 317 × 80 mm |
| Hmotnost | 6 kg |
| Barva | Black / Silver |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zesilovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
