Audiolab 6000N Play
Kód: 93382Detailní popis produktu
Audiolab 6000N Play je moderní síťový přehrávač navržený pro bezdrátové streamování hudby ve vysokém rozlišení. Díky platformě DTS Play-Fi podporuje multiroom přehrávání a streamování z populárních služeb i domácích síťových úložišť. Kvalitní D/A převodník ESS Sabre32 ES9018K2M zajišťuje detailní, dynamický a čistý zvuk s nízkým šumem a vysokým rozlišením. Přístroj nabízí digitální i analogové výstupy a snadnou integraci do moderních Hi-Fi sestav.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Typ produktu | Síťový audio streamer |
| Streamovací platforma | DTS Play-Fi |
| Multiroom | Ano |
| Maximální rozlišení | 192 kHz / 24 bit |
| D/A převodník | ESS Sabre32 ES9018K2M |
| Digitální výstupy | 1 × koaxiální, 1 × optický |
| Analogový výstup | Variabilní RCA |
| Výstupní impedance | 75 Ω |
| Frekvenční rozsah | 20 Hz – 20 kHz |
| THD | < 0,003 % |
| Odstup signál/šum | > 115 dB |
| Analogová výstupní impedance | 100 Ω |
| Spotřeba v pohotovostním režimu | < 0,5 W |
| Rozměry | 445 × 313 × 65,5 mm |
| Hmotnost | 4,9 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přehrávače a rekordéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
