Atlona AT-ETU-SYNC

Kód: AH166
Značka: ATLONA
11 900 Kč / ks 9 835 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.8.2022
Atlona Etude ™ Sync je EDID emulátor pro správu HDMI signálu. Hot Plug Detect emulace pro zdroj HDMI a zobrazovač. Detekuje a řeší problémy spojené se signálem řízení toku mezi zdrojová a cílová zařízení. Podpora 4K / UHD až 60 Hz s 4:4:4 chroma, podpora HDR, HDCP 2.2 kompatibilní. Výrobce: Atlona, model: AT-ETU-SYNC

Detailní informace

Detailní popis produktu

Atlona Etude ™ Sync je EDID a Hot Plug Detect emulátor HDMI signálu pro detekci chyb, identifikování problémů a jejich nápravu, podpora 4K/UHD, HDR. výrobce: Atlona, model: AT-ETU-SYNC AT-ETU-SYNC je zařízení navržené pro analýzu chyb, identifikování problémů a obnovení vadných HDMI signálů. Pokud je zapotřebí, dokáže poskytnout přednastavení nebo se naučit používání EDIDu. Podporuje jakýkoli HDMI signál až do 4K UHD s HD digitálním audiem. Nejenže opraví problém, ale také odhalí jeho příčinu. ETU-SYNC má tři LED kontrolky indikující přítomnost a stav 5V adaptéru, detekující Hot Plug (HDP) a HDCP signály, takže je pro uživatele jednodušší a snadnější najít a vyřešit HDMI problém. Detekuje a koriguje problémy integrity signálu spojené s kabelovým vedením či připojením a dokáže vyřešit problémy s kompatibilitou mezi zdrojem a zobrazovačem. Vestavěný EDID a HPD emulátor však zajistí, aby zdroj přenášel ty nejlepší audio a video signály, které zobrazovač a připojené komponenty podporují. Vlastnosti: Atlona Etude ™ Sync (AT-ETU-SYNC) poskytuje emulaci EDID a Hot Plug Detekci komunikace mezi HDMI® zobrazovačem a zdrojovým zařízením. Řeší problém ztráty videa, přerušování (blikání) videa, sněžení, barevného prostoru (růžový nebo zelený). Testuje komponenty HDMI a kabely pro zjištění HDCP podpory. Také rozpozná přítomnost 5V a HPD signálů. Podporuje 4K (UHD): zajistí co nejlepší výkon/zobrazení videa. 5V / HPD emulace: obnovuje A/V signály při poškození kabelu nebo při řazení více distribučních zařízení v kaskádě. Etude Sync je kompatibilní s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) formátů a HDCP 2.2. EDID emulace: 9 jedinečných uložených souborů plus schopnost učit se pro dosažení nejlepšího obrazu a zvuku. Regenerace signálu: HDMI 1.2 a HDMI 2.0 zdroje jsou spolehlivě přenášeny extendery HDBaseT. USB napájení: nevyžaduje napájení ze zásuvky! Umožňuje z dostupných USB zařízení napájení ETU-SYNC, když není dostupná AC zásuvka. Díky malé velikosti zařízení je velmi snížena možnost jeho poškození v omezených prostorech. Situace: 1. Není video výstup přes Cisco/ Scientific Atlanta set top box, když je integrován do HDBaseT systému. 2. Audio video má občasné výpadky nebo nezobrazuje a nevysílá žádné obrázky nebo zvuk. 3. Jak mám vědět, co je základní příčinou toho, že nejde zvuk ani obraz? Řešení: 1. Zdroje HDMI 1.2 nepodporují HDMI 1.3 clock stretching protokol. Funkce Atlona Signal Regeneration zajistí, že zdroje HDMI 1.2 přenesou video na zobrazovač (viz obrázek nalevo) 2. Analyzuje a obnovuje audio video signály pomocí unikátních uložených nebo načtených EDID souborů. 3. LED kontrolky zobrazují kompatibilitu s HDCP, 5V zdroj je přenesen a synchronizován s Hot Plug (TV). Také poukáží na možné omezení kabelu na určitou vzdálenost, špatné ukončení nebo přerušení/ zkrat jednoho z párů (UTP). Pokud je zabráněno výskytu Hot Plugu, pak TV na vstupu hlásí přes EDID/ HDCP, a proto nedojde k přenosu audio video signálu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení