AMG 9WT
Kód: 93444Detailní popis produktu
Špičkové 9palcové gramofonové raménko AMG kombinuje konstrukční a funkční vylepšení vlajkového modelu 12JT v kompaktnějším provedení pro širší kompatibilitu s gramofony. Větší a precizně zpracované ložisko zajišťuje mimořádně hladký chod s minimálním třením, výbornou kontrolu vibrací a maximální dynamický výkon. Raménko nabízí detailní ruční nastavení všech důležitých parametrů včetně VTA, azimutu a anti-skatingu. Ručně montovaná konstrukce, kvalitní hliníkové provedení a speciálně navržená interní kabeláž přispívají k transparentnímu, detailnímu a prostorově přesnému zvuku.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Typ | Gramofonové raménko |
| Efektivní délka | 229 mm |
| Vzdálenost pivotu od středu talíře | 211 mm |
| Přesah (Overhang) | 18,1 mm |
| Offset úhel | 24,07° |
| Efektivní hmotnost | 10,2 g |
| Null point (vnitřní) | 66,04 mm |
| Null point (vnější) | 120,9 mm |
| Průměr otvoru bez adaptéru | 20 mm |
| Adaptér AMG Viella | 25 mm |
| Adaptér AMG Viella Forte | 30 mm |
| Rozteč montážních šroubů | 30 / 48 mm |
| Nastavení VTA | Ano |
| Nastavení azimutu | Ano |
| Anti-skating | Přesně nastavitelný |
| Vnitřní kabeláž | Ručně vyráběná |
| Materiál ramene | Vysoce kvalitní hliník |
| Konstrukce | Ručně montovaná |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Gramofony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
