Zesilovač audiofilské konstrukce. Pečlivě zvolené komponenty a velký toroidní transformátor zajišťují bohatou výkonovou rezervu a přesné a jemné podání vaší oblíbené hudby. Kromě toho nabízí zesilovač X-i50 v jeho kategorii mimořádné konstrukční prvky. Přepínač High Bias umožňuje provoz ve třídě A. Při potřebě vyššího výkonu se zesilovač automaticky přepne do třídy AB pro dosažení výkonu až 50 wattů na kanál. Navíc je k dispozici řada analogových přípojných míst, včetně gramofonového nebo USB vstupu. Lze použít také výstupy předzesilovače, např. pro připojení subwooferu. Zesilovač má funkci Direct Path pro čistý přednes, který nebude ovlivněn tónovými korekcemi. Součástí jsou kvalitní šroubovací reproduktorové terminály a dálkový ovladač. Napájecí kabel je součástí přístroje a nedá se odpojit.
| Výkon (8 Ω) | 2 × 50 W RMS |
| Výkon (4 Ω) | 2 × 65 W RMS |
| Frekvenční rozsah (-3 dB) | 10 Hz – 30 kHz |
| Tónové korekce | ±10 dB |
| Zkreslení | < 0,15 % |
| Odstup signál/šum | > 85 dB |
| Oddělení kanálů | > 70 dB |
| Bluetooth | A2DP |
| Vstupní impedance | 10 kΩ |
| Phono vstup (impedance) | 47 kΩ |
| Vstupní úroveň (AUX) | < 550 mV |
| Vstupní úroveň Amp In | < 1,25 V |
| Phono vstup (citlivost) | 2,5 mV |
| Napájení | 230 V |
| Transformátor | 1× toroidní |
| Rozměry (V × Š × H) | 110 × 430 × 320 mm |
| Čistá hmotnost | 6 kg |
