High-end stereo integrovaný zesilovač Advance Acoustic X-i1100
Tento High-endový zesilovač byl navržen a vyvinut francouzskou firmou Advance Paris.
Jeho vynikající zvuková prezentace je založena na racionální a dokonalé technické preciznosti. Ultra tuhé šasi je rozděleno do pěti částí, desky plošných spojů jsou tak bezpečně odděleny od napájecího transformátoru a chráněny před možným rušením.
Zesilovač X-i1100 je nejvýkonnější a nejmodernější integrovaný zesilovač firmy Advance Paris. Při návrhu tohoto zesilovače jsme chtěli dosáhnout vysoké kvality na úrovni děleného high-end zesilovače, ovšem při zachování flexibility a snadného použití.
X-i1100 používá nejlepší momentálně dostupné komponenty, drátové rezistory, polypropylénové kondenzátory atd. V kombinaci s bipolárními výkonovými tranzistory poskytuje X-i1100 velmi vysoký výkon 220 W na kanál (do 8 ohmů) a díky funkci High Bias je prvních 45 W ve třídě A. To umožňuje bezproblémový provoz téměř všech reproduktorových soustav na trhu. Přepínání z třídy A do třídy AB je automatické.
Vysokou kvalitu digitálních vstupů obstarává převodník Burr Brown 24 bitů /192 kHz. Digitální počítačové soubory jsou zpracovávány proslulým X-MOS asynchronním USB vstupem.
Značka Advance Acoustic má jasné a jedinečné cíle: Výjimečnost založenou na výzkumu a vývoji, promyšlenou administrativu a logistiku se zaměřením na plnou spokojenost zákazníka.
Produkty Advance Acoustc jsou úspěšnými komponenty mezi prodejci a odborníky specializovaného tisku, zásluhou přísného procesu návrhu designu a využívání vývojových metod vyhrazených pro nákladné produkty, ale používajíc technologií sub-dodavatelů.
Advance Acoustic vyrábí produkty vysoké kvality, technické a zvukové úrovně, ovšem v cenové hladině přístrojů střední třídy. Základní myšlenkou tohoto výrobce je, že pokud lidé mají rádi hudbu, Hi-Fi by neměl být luxus.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výkon (8 Ω / 4 Ω) | 2 × 220 W / 2 × 400 W |
| Frekvenční rozsah (-3 dB) | 10 Hz – 70 kHz |
| Tónové korekce | ±10 dB |
| Zkreslení | < 0,025 % |
| Odstup signál/šum | > 102 dB |
| Oddělení kanálů | > 75 dB |
| Vstupní impedance | 47 kΩ (RCA / XLR) |
| DAC | BurrBrown PCM1796 |
| USB DAC | XMOS USB (24 bit / 192 kHz) |
| Vstupní úroveň (CD / AUX) | 500 mV |
| Phono vstup (MM) | 7 mV |
| Napájení | 115–230 V |
| Maximální příkon | < 700 W (stand |
