X-D500 je CD transport, který se soustředí na svůj hlavní úkol: extrahovat z CD co nejčistší digitální informace.
Analogový převod musí být proveden prostřednictvím digitálně/analogového převodníku (DAC) nebo zesilovače s digitálními vstupy.
Napájení lineárního typu je založeno na 2 toroidních transformátorech pro dokonalé oddělení jednotlivých zdrojů. Obvody nezbytné pro provoz výrobku, jako je mechanické řízení, zpracování signálu z laseru atd.
Funkce převzorkování (Up-Scaling) umožňuje změnit původní digitální signál (16bit/44,1 kHz) na signál typu High-Definition (24bit/96 kHz nebo 24bit/192 kHz).
Model X-D500 těží ze šasi se značnou tuhostí díky své mechanické konstrukci. Jednotlivé obvody jsou od ostatních odděleny oddělenou konstrukcí zajišťující účinné stínění. Přístroj je vybaven koaxiálními (RCA), optickými (TOSLINK) a AES/EBU (XLR) digitálními výstupy a představuje špičkový CD zdroj pro váš systém Hi-Fi.
Je kompatibilní se všemi našimi produkty (kromě X-i50BT) a umožní vám vychutnat si vaše CD, která jsou stále referencí pro svou zvukovou kvalitu.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Napájení | 115 / 230 V |
| Spotřeba ve standby | < 0,5 W |
| Maximální příkon | 16,1 W |
| Výkon transformátoru | 15 VA / 25 VA |
| Typ transformátoru | 2× toroidní |
| Výstupy | AES/EBU (XLR 110 Ω), koaxiální (RCA 75 Ω), optický (TOSLINK) |
| Převzorkování | Ano (24 bit / 96 kHz – 24 bit / 192 kHz) |
| Dálkové ovládání | Ano |
| Trigger | 1× IN (5–12 V) |
| Příslušenství | Napájecí kabel, IR dálkové ovládání |
| Šířka | 431 mm |
| Výška | 109 mm |
| Hloubka | 372 mm |
| Čistá hmotnost | 8,2 kg |
| Hrubá hmotnost | 9,6 kg |
