Advance Paris X-CD9
Kód: 93349Detailní popis produktu
X-CD9 je přehrávač CD s analogovými a digitálními výstupy. Analogový výstup je však něčím zvláštní: jak můžete vidět na předním panelu, dvě miniaturní elektronky dodávají do zesilovače hudební, nepoškozený signál.
Velká péče byla věnována napájení tohoto přehrávače pomocí toroidního transformátoru. Ten poskytuje stabilní a čisté napájení pro všechny analogové a digitální obvody, jako je CD mechanika, laserové ovládání a digitálně-analogový převodník (DAC).
Přehrávač X-CD9 je vybaven koaxiálními (RCA) a optickými (TOSLINK) digitálními výstupy a nesymetrickými (RCA) a symetrickými (XLR) analogovými výstupy a je tak ideálním CD přehrávačem pro váš Hi-Fi systém a vaši rozsáhlou sbírku disků.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Napájení | 115 / 230 V |
| Spotřeba ve standby | < 0,5 W |
| Maximální příkon | 10 W |
| Typ transformátoru | Toroidní |
| Výstupy | Koaxiální (RCA 75 Ω), optický (TOSLINK), RCA, XLR |
| Zkreslení | 0,008 % |
| Odstup signál/šum | 103 dB |
| Přeslech (crosstalk) | 101 dB |
| Převzorkování | Ano (24bit / 96 kHz – 24bit / 192 kHz) |
| Dálkové ovládání | Ano |
| Trigger | 1× IN (5–12 V) |
| Přední panel | Akrylát |
| Elektronky | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přehrávače a rekordéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
