Streamování hudby přes Bluetooth ve vysokém rozlišení je nyní dostupné díky novému modelu WTX-700 EVO.
WTX-700 EVO je kompatibilní se všemi Bluetooth audio zařízeními na trhu: smartphony, tablety, PC nebo Mac…
Díky integraci aptX HD a nezávislého převodníku TI PCM 5102 posouvá WTX-700 hranice přenosu ve vysokém rozlišení.
Použitá technologie nejenže zvládá 24bitový zvuk, ale nabízí také vyšší výkon digitálního zpracování signálu, stejně jako nižší odstup signálu od šumu díky kódování a dekódování, stejně jako nižší zkreslení, zejména v rozsahu 10-20 kHz.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth kodek | aptX HD |
| Podporované formáty | AAC, WAV, FLAC, APE |
| Analogový výstup | 2× RCA (přímý konektor) |
| DAC | PCM (Texas Instruments) |
| Výstupní napětí | 600 mV RMS |
| Výstupní impedance | 10 kΩ |
| Odstup signál/šum | -94,6 dB |
| Zkreslení | 0,0027 % |
| Rozměry (V × Š × H) | 5,5 × 1,4 × 6 cm |
| Hmotnost | 24 g |
