WTX500 je zařízení pro snadné přehrávání hudby z různých zařízení přes vaši hifi sestavu. V CD kvalitě tak můžete bezdrátově poslouchat hudbu z telefonu, počítače, tabletu a dalších přehrávačů.
WTX500 jen jednoduše připojíte k libovolnému analogovému vstupu vašeho zesilovače.
Hlavní vlastnosti
• používá AptX Bluetooth kodek
• analogový výstup
• snadné a intuitivní zapojení a použití v systému
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Bluetooth kodek | aptX |
| Podporované formáty | AAC, WAV, FLAC, APE |
| Analogový výstup | Ano |
| Výstupní napětí | 600 mV RMS |
| Výstupní impedance | 10 kΩ |
| Zisk | 0 dB |
| Zkreslení | 0,09 % |
| Rozměry (V × Š × H) | 5,5 × 1,4 × 6 cm |
| Hmotnost | 24 g |
