UX1 je síťová jednotka, DAC, CD přehrávač, PC/MAC jednotka prostřednictvím svého USB-B X-MOS asynchronního vstupu a digitální DAB/DAB + a FM tuner.
Ať už jsou soubory vaší oblíbené hudby kdekoliv – na PC nebo MAC, chytrém telefonu, tabletu, síťovém pevném disku, NAS disku nebo CD, můžete si vychutnat kvalitní zvuk na nejvyšší úrovni.
„Bez omezení“, to byla naše myšlenka při vývoji tohoto univerzálního zdroje. Naši technici integrovali nejlepší technologie s cílem vedoucím k naprosto čistému uklidňujícímu poslechu bez agresivity.
Audio výstupu a dekódovací části byla věnována zvláštní péče. Převod signálu zajišťuje AK4490 od AKM.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výstupní napětí (RCA) | 2 V |
| Výstupní napětí (XLR) | 4 V |
| Frekvenční rozsah (+/−3 dB) | 20 Hz – 45 kHz |
| Zkreslení | < 0,005 % |
| Výstupní impedance | 10 kΩ |
| Oddělení kanálů | > 110 dB |
| Odstup signál/šum | > 110 dB |
| DAC | AK4490 (32 bit / až 768 kHz) |
| Digitální převodník | AK4118 |
| USB audio | XMOS XU208-256 (PCM / DSD) |
| Wi-Fi | 2,4 GHz (802.11 b/g/n) |
| Napájení | 115 / 230 V |
| Maximální příkon | 30 W |
| Rozměry (V × Š × H) | 130 × 230 × 310 mm |
| Čistá / hrubá hmotnost | 3,8 kg / 5,4 kg |
