Model A1 integruje ethernet síťový přehrávač a wifi včetně mnoha služeb, jako je například Spotify, Deezer, Qobuz, Amazon, Tidal, TuneIn, iHeartRadio, vTuner, Napster atd. Umožňuje síťové přehrávání vaší hudební knihovny uložené v chytrém telefonu, tabletu, počítači nebo na síťovém disku NAS (Synology).
Obsahuje tři digitální vstupy (2 optické a jeden koaxiální), USB A vstup, a také 3 analogové vstupy včetně volitelného gramofonového/aux vstupu, vstupu Bluetooth, výstupu SUB pro aktivní subwoofer, jakož i pevného nebo variabilního
stereofonního výstupu doplňující mimořádné propojovací možnosti tohoto zesilovače.
PlayStream A1 HDMI má vstup HDMI ARC pro připojení k ploché obrazovce.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výkon (6 Ω) | 52 W |
| Výstupní napětí (RCA, max) | 9 V |
| Frekvenční rozsah (+/−3 dB) | 20 Hz – 80 kHz |
| Zkreslení | < 0,004 % (1 kHz / 24 W) |
| Odstup signál/šum | 98 dB |
| Výstupní impedance | 10 kΩ |
| DAC | PCM (Texas Instruments) |
| Napájení | 115 / 230 V, 50 / 60 Hz |
| Maximální příkon | 180 W |
| Rozměry (Š × H × V) | 430 × 370 × 135 mm |
| Čistá / hrubá hmotnost | 6,55 kg / 8,6 kg |
