MyConnect 60 je audiofilské all-in-one zařízení se zabudovaným zesilovačem 2x60W, wifi a ethernet síťovým přehrávačem, FM/DAB+ tunerem, CD přehrávačem, čtečkou USB a přijímačem Bluetooth.
Abychom milovníkům hudby nabídli optimální hudební reprodukci, rozhodli se naši inženýři integrovat zesilovač do třídy AB, čímž spojili to nejlepší z třídy A a třídy B. Tato jedinečná volba zaručuje velmi vysokou kvalitu reprodukce zvuku. (Většina konkurenčních produktů je ve třídě D.)
Zesilovač je srdcem vašeho hi-fi systému, je to ten, kdo má těžký úkol řídit vaše reproduktory a extrahovat hudební signály. Musí přinést neutralitu, detaily, dynamiku a čistotu zvukové informace. Výběr třídy AB se ukázal jako zřejmá volba.
MyConnect 60 obsahuje síťový audio přehrávač. Můžete přehrávat vlastní hudbu z vašeho PC / MAC, NAS, ale také ze smartphonu nebo tabletu a dalších médií. MyConnect 60 je plně kompatibilní s Airplay a DLNA. Můžete si také užít streamovacích služeb, jako jsou Spotify, Deezer, Tidal, Qobuz, Tune-In, internetové rádia přes TuneIn, iHeart rádio a mnoho dalšího. MyConnect 60 má otevřené rozhraní pro budoucí služby a vývoj.
Tento síťový přehrávač je vybaven funkcí multi-room, můžete přehrávat různou hudbu v různých místnostech. Celá rodina si může užívat vlastní hudbu, například poslouchat rádio v jedné místnosti a svou vlastní hudbu v jiné. Možnosti jsou neomezené.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výkon (4 Ω / 8 Ω) | 48 W / 70 W (Class AB) |
| Výstupní napětí (RCA) | 2 V |
| Frekvenční rozsah (+/−3 dB) | 20 Hz – 45 kHz |
| Zkreslení | < 0,1 % |
| Výstupní impedance | 10 kΩ |
| Oddělení kanálů | > 110 dB |
| Odstup signál/šum | > 92 dB |
| DAC | Wolfson WM8740 |
| Napájení | 115 / 230 V |
| Maximální příkon | 30 W |
| Rozměry (V × Š × H) | 136 × 265 × 385 mm |
| Čistá hmotnost | 5,5 kg |
