Skutečně univerzální audiofilské zařízení All-in-One!
Produkty řady MyConnect společnosti Advance Paris jsou určeny pro hudební nadšence, kteří nechtějí zaplnit svůj obývací pokoj elektronikou.
O konektivitě MyConnect 250 se toho dá říci mnoho… Od HDMI přes Phono (MM/MC), analogové RCA až po AES-EBU, počítačové USB až po několik optických a koaxiálních vstupů, 3 reproduktorové zóny, síť ( Wi-Fi/Ethernet) a Bluetooth (volitelně s X-FTB01/X-FTB02). Samozřejmě se nemůže jednat o produkt MyConnect, pokud neobsahuje přehrávač CD a tuner FM/DAB.
Pomocí aplikace Advance PlayStream (k dispozici pro zařízení iOS a Android) můžete streamovat Qobuz, Tidal, Deezer, Vtuner pro internetová rádia. Vzhledem k tomu, že přehrávač MyConnect 250 je kompatibilní se službou Spotify Connect, můžete streamovat hudbu přímo z aplikace Spotify.
Skvělý výkon a kvalita zvuku začínají u dobrého výkonu. MyConnect 250 bude ovládat jakékoliv reproduktory díky 2 toroidním transformátorům. S výkonem 180 W na kanál ve třídě A/B si můžete vybrat jakýkoli reproduktor, od regálového až po vysoký sloupový.
Pokud si přejete, můžete připojit až 2 subwoofery díky výstupům určeným pro subwoofery.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výkon (8 Ω) | 2 × 190 W RMS |
| Výkon (4 Ω) | 2 × 280 W RMS |
| Frekvenční rozsah | 20 Hz – 80 kHz |
| Zkreslení | < 0,007 % |
| Odstup signál/šum | 103 dB |
| Oddělení kanálů | > 75 dB |
| Síťové připojení | Ethernet, Wi-Fi |
| Elektronky | Ano |
| VU metr | Ano |
| Napájení | 115/230 V, 50/60 Hz |
| Šířka | 430 mm |
| Výška | 195 mm |
| Hloubka | 455 mm |
| Čistá hmotnost | 19 kg |
| Hrubá hmotnost | 19,9 kg |
