MyConnect 150 je vybaven lampovým předzesilovačem a vyniká výjimečnou muzikálností, která je hodna nejlepších samostatných komponentů. Jeho zesilovací část 2x150W lehce uřídí i ty najnáročnější reproduktory.
MyConnect 150 je mimořádně univerzální reprodukční zařízení: integruje síťový přehrávač pro čtení hudební knihovny ze smartphonu, tabletu, počítače nebo MAC, vaší pevné sítě nebo USB či CD. Je řízeno z naší aplikace Advance Playstream, která je k dispozici na AppStore nebo GooglePlay. Obsahuje nejlepší streamovací služby jako Spotify, Qobuz, Deezer, Tidal, TuneIn a mnoho dalších.
Kromě síťového rozhraní má CD přehrávač, FM tuner, DAB/DAB + tuner, Bluetooth port kompatibilní s modulem X-FTB2 s vysokým rozlišením (nebo X-FT01), X-MOS USB-B vstup pro přímé připojení PC nebo MAC.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výkon (8 Ω / 4 Ω / 2,66 Ω) | 130 W / 190 W / 250 W (Class AB) |
| Výstupní napětí (RCA, max) | 9 V |
| Frekvenční rozsah (+/−3 dB) | 20 Hz – 80 kHz |
| Zkreslení | < 0,006 % (1 kHz / 1 W) |
| Odstup signál/šum | 105 dB |
| Výstupní impedance | 10 kΩ |
| Oddělení kanálů | > 110 dB |
| DAC | AKM AK4490 (32bit / 768 kHz) |
| Digitální převodník | AK4118 |
| Optický vstup | až 24 bit / 96 kHz |
| Koaxiální vstup | až 24 bit / 192 kHz |
| USB PCM | 24/32 bit, 44,1 kHz – 384 kHz |
| USB DSD | DSD64 / DSD128 / DSD256 |
| Napájení | 115 / 230 V, 50 / 60 Hz |
| Maximální příkon | 900 W |
| Rozměry (V × Š × H) | 170 × 371 × 430 mm |
| Čistá hmotnost | 14,5 kg |
| Hrubá hmotnost | 17,2 kg |
