Advance Paris ACD APEX
Kód: 93341Detailní popis produktu
K oslavě svého 30. výročí představuje Advance Paris sérii APEX, určenou pro milovníky kvalitního zvuku. Za jejím neo-retro designem se skrývá moderní audiofilní technika, věrná tradici značky.
CD přehrávač zůstává jedním z referenčních zdrojů zvuku a model z řady APEX přináší jeho moderní interpretaci. Tento lampový CD přehrávač je navržen tak, aby nabídl teplý, přirozený a detailní zvukový projev.
Díky použití elektronek ve výstupní části přináší přehrávač charakteristickou muzikálnost a jemnost, kterou ocení nároční posluchači. Nechybí široká konektivita v podobě analogových i digitálních výstupů pro snadné začlenění do audio sestavy.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Zkreslení (THD+N) | 0,005 % |
| Odstup signál/šum | -106 dBrA |
| Frekvenční rozsah | 20 Hz – 20 kHz |
| Výstupní napětí RCA | 2 V |
| Výstupní napětí XLR | 4 V |
| DAC | WM8761 |
| Elektronky | RAYTHEON 5744 NOS |
| Napájení | 115/230 V, 50/60 Hz |
| Šířka | 430 mm |
| Výška | 74 mm |
| Hloubka | 260 mm |
| Čistá hmotnost | 4,1 kg |
| Hrubá hmotnost | 5,1 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přehrávače a rekordéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
