Advance Paris A12 Classic
Kód: 93339Detailní popis produktu
Po úspěchu modelu A10 Classic nabízí Advance Paris výkonnější verzi, vybavenou větším počtem konektorů a dvojitou monofonní konstrukcí zesilovací části.
V rámci tradice společnosti Advance Paris navrhovat produkty s mnoha konektory není A12 Classic výjimkou. Od HDMI po Phono (MM/MC), od analogových RCA po AES-EBU, od USB pro počítač po několik optických a koaxiálních vstupů, 2 reproduktorové zóny, Bluetooth (volitelně s X-FTB01 / X-FTB02).
Vybraný zdroj je předzesílen obvodem složeným z elektronek pro muzikálnost zbavenou agresivity.
Velký výkon a kvalita zvuku začínají u dobrého výkonu. A12 Classic bude ovládat jakýkoli reproduktor díky 2 toroidním transformátorům pro jednotlivé kanály. S výkonem 180 W na kanál ve třídě A/B si můžete vybrat jakýkoli reproduktor, od regálového až libovolný sloupový.
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výkon (8 Ω) | 2 × 190 W RMS |
| Výkon (4 Ω) | 2 × 280 W RMS |
| Frekvenční rozsah (-3 dB) | 10 Hz – 35 kHz |
| Zkreslení | < 0,007 % |
| Odstup signál/šum | 103 dB |
| Oddělení kanálů | > 75 dB |
| Napájení | 115–230 V |
| Maximální příkon | 600 W |
| Spotřeba ve standby | < 0,5 W |
| Transformátor | 2× toroidní |
| Phono vstup | MC (Moving Coil), MM (Moving Magnet) |
| REC výstup | 1 |
| Oddělitelný předzesilovač / koncový stupeň | Ano |
| DAC | PCM1796 |
| Optický vstup | 3 |
| Koaxiální vstup | 3 |
| USB-A vstup | 1 |
| USB-B vstup | 1 |
| Bluetooth modul | X-FTB01 (volitelný), X-FTB02 (volitelný) |
| Výstup na reproduktory | 2 páry |
| Nastavení | Výšky, Balance, Bypass, Hi Bias, Basy, Hlasitost |
| Tónové korekce | ±10 dB |
| VU metr | Ano |
| Elektronky | Ano |
| RCA vstupy | 5 |
| XLR vstupy | 2 |
| Šířka | 430 mm |
| Výška | 195 mm |
| Hloubka | 455 mm |
| Čistá hmotnost | 17,9 kg |
| Hrubá hmotnost | 19,9 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Integrované zesilovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
