NORDOST Sort Kones TC systém pro rezonanci

Kód: POA-SK/TC
Značka: NORDOST
9 790 Kč / ks 8 091 Kč bez DPH
Na objednávku

TC - titanový sloupek a základna v kombinaci s vylepšenou keramickou spojovací koulí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sort Kone je přímo spojené a mechanicky vyladěné rezonanční řídicí zařízení využívající sofistikovaný nový přístup k problému podpory citlivé elektroniky.

Zatímco většina podpěr zařízení se označuje jako izolační zařízení, ve skutečnosti to zcela nepochopilo podstatu problému. Nejškodlivější mechanická energie nevniká do zařízení zvenčí; je generováno interně zvukovými obvody a jejich napájecími zdroji. Transformátory, napájecí kondenzátory, dokonce i samotná aktivní zařízení, to vše při provozu vibruje - a tyto vibrace se vyskytují právě tam, kde je křehký signál, což vytváří chyby časování, které rozmazávají a zkreslují hudbu. Sort Kone je navržen speciálně pro řešení této hrozby pro věrnost zvuku.

Sort Kones poskytuje vaší hudbě „černější“ pozadí. S ním přichází větší zaměření, barevnost instrumentu, hloubka, průhlednost a dynamický rozsah. Váš systém bude znít přirozeněji a živěji, vaše hudba bude živější a poutavější, hudebníci mají rádi lepší hudebníky - jednoduše proto, že konečně budete moci slyšet noty, které hrají, způsob, jakým je hrají a přesně kdy. Uvolněte tedy skrytý výkon, který na vaše zařízení číhá.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×