Cambridge Audio CXN V2

Kód: 56298/SED
K poslechu na prodejně v Brně
17 990 Kč / ks 14 868 Kč bez DPH
V centrálním skladu
Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
16.5.2024

Síťový přehrávač

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Firma Cambridge Audio patří mezi renomované výrobce audio-video techniky a jejich výrobky sklízejí nemalé úspěchy na poli odborných, nezávislých testů prováděné špičkovými odborníky ze světa sterea.

Na trh právě přichází nová řada CX od Cambridge Audio, která zahrnuje dva integrované zesilovače CXA61 a CXA81, nový CD transport CXC (v2) a v neposlední řadě značně vylepšený streamer Cambridge Audio CXN (v2) series 2. Proti předcházejícím modelům řady CX je u této nové řady použita pouze jedna, za to nádherná univerzální barva Lunar Grey.

Digitální streaming je stále častěji využívaný zdroj signálu-zvuku. Je oblíben pro svůj komfort obsluhy, dostupnost jednotlivých interpretů, a hlavně dostupnstí streamovacích služeb ať už placených či volných. Tento moderní trend je využíván napříč celým věkovým spektrem posluchačů a Cambridge Audio již řadu let na tyto posluchače cílí. Ne jinak je tomu u zbrusu nového streameru CXN (v2), který vychází z pár let staršího modelu CXN. Ovšem pouze v základech. Proti prvnímu modelu CXN prošel poměrně významnou změnou, a to od vylepšeného napájecího zdroje, přes rychlejší procesor až po přes DA převodníky.
 

Chcete kvalitní digitální zdroj? Máte ho mít.

Nový CXN v2 umožňuje přehrávání více typů zvukových souborů z více zdrojů. Ohromující kvalita zvuku. Poslouchejte každý detail v digitálních souborech. Připojte cokoli - kabelové připojení USB, koaxiální a TOSLINK. Vestavěná bezdrátová připojení AirPlay 2 a Chromecast. Vestavěné funkce Spotify Connect, TIDAL a Qobuz, kvalitní vysílání internetového rádia díky podpoře MPEG-DASH. Ovládejte na dlani díky speciální aplikaci StreamMagic pro iOS a Android. Toto je krátký, avšak zásadní výčet tohoto digitálního mistra.

Pohodlí bez kompromisu

Nikdo nemá rád kompromisy při přehrávání digitálního zvuku. Proto je CXN V2 navržen tak, aby umožňoval snadnou přístupnost k digitálním zdrojům zvuku a to s nekompromisní zvukovou dokonalostí, která je podložena 50-ti letou zkušeností společnosti Cambridge Audio.

Hudba celého světa do Vašeho domova

Digitální zdroje zvuku máte k dispozici z mnoha zdrojů a CXN v2 je schopen poskytovat ty, které máte nejraději. Spotify Connect, Apple AirPlay 2, Qobuz a Tidal nabízejí obsah milonů titulů a interpretů, vestavěný Chromecast, který vše ještě zjednoduší. CXN V2 byl testováno na Roon testu, což znamená, že váš NAS a UPnP je blíže než si myslíte. Digitální optické a koaxiální vstupy, asynchronní vstup USB-B,  a internetové rádio Vám přinese hudbu z celé planety do vašeho domova.

Co za to může

Získat požadovanou hudby je jedna věc. Ale být dojatý věrností její reprodukce je věc druhá. Proto je CXN v2 vybaven dvojicí vynikajícíh DA převodníků Wolfson WM8740, které jsou schopny převádět do analogového signálu jakékoli formáty do 24bit/384kHz. Pomocí jedinečné technologie ATF2 společnosti Cambridge Audio je hudba prezentována s vysokou mírou tepla, hloubky, nuancí, detailem. Tyto prezentace se obecně připisují analogovým zdrojům, ovšem v Cambridge Audio dokázali, že i v tomto digitálním světě lze dosáhnout těchto výsledků s velmi věrným přiblížením analogu.

Síla ve Vašich rukou

CXN V2 se vyznačuje vynikajícím zpracováním signálu, na rozdíl od jakéhokoli nominálního soupeře. Proslulá platforma Stream Magic společnosti Cambridge Audio zajišťuje přehledný, plynulý a stabilní zážitek z poslechu z jakéhokoli zdroje a díky své kompatibilitě MPEG-DASH a HLS jsou přenosy živé a stejně konzistentní při zachování vysoké kvality.
Interakce s CXN V2 nemohla být jednodušší nebo uspokojivější. Zakázková aplikace Cambridge Audio Stream Magic umožňuje přímé, stabilní a intuitivní ovládání všech připojených zdrojů - přehledné seznamy skladeb, nastavení předvoleb nebo procházení alb pohodlně a přehledně. Velký, barevný a svěží displej ukáže alba, skladby, přebaly nosičů tak přehledně, jak jen je to možné.
 
 
Parametr Hodnota
DAC Duální Wolfson WM8740 24bit
Digitální filtr 2. generace ATF2 vzorkování na 24bit / 384kHz
Analogový filtr 2-pól. duální Differential Bessel
USB audio vstup USB typ B, USB Audio profil 1.0 nebo 2.0 (volitelné)
Digitální audio vstupy S/PDIF koaxiální a TOSLINK optický
Analogové audio výstupy Vyvážený XLR a nevyvážený analog RCA
Digitální audio výstupy S/PDIF koaxiální a TOSLINK optický
Kompatibilita UPnP, místní USB média, USB audio 1.0 a 2.0, S / PDIF Toslink a Coaxial, Airplay 2, vestavěný Chromecast, internetové rádio, Spotify Connect, TIDAL, Qobuz, Bluetooth aptX přes BT100 Bluetooth přijímač (není součástí dodávky)
Audio formáty ALAC, WAV, FLAC, AIFF, DSD (x64), WMA, MP3, AAC, HE AAC, AAC +, OGG Vorbis
Maximální spotřeba energie 30W
Spotřeba energie v pohotovostním režimu 0.5W
Rozměry 85 x 430 x 305 mm
Hmotnost 3.5 kg
Barva Lunar Grey
Ethernet IEEE 802.3, 10 Base-T nebo 100 Base-T
Wi-Fi IEEE 802.11 b / g nebo n (2,4 GHz)

Doplňkové parametry

Kategorie: Přehrávače a rekordéry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×