NAD CI 8-150 DSP

Kód: AINAD CI 8-150
Značka: NAD
124 990 Kč / ks 103 298 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inteligentní řešení distribuce zvuku pro zakázkové instalace s audiofilním výkonem.Osmikanálový DSP zesilovač slibuje legendární výkon společnosti NAD spolu se spolehlivostí, stabilitou a hromadou funkcí usnadňujících realizaci zakázkových instalací. NAD CI 8-120 je pokročilý zesilovač zaměřen na vysoce výkonné distribuční zvukové systémy. Poskytuje výkon 8 x 150 wattů do 8 ohmů a je možné ho také používat v můstkovém zapojení s výkonem 4 x 280 wattov do 8 ohmov. Dynamický výkon IHF v mostíkovom režime je 4 x 350 wattů do 4 ohmů. Jednoduše řečeno, CI 8-120 zvládne napájet téměř všechny typy reproduktorů, které ve vašem multiroom audio systému můžete potřebovat.Hybridní platforma digitálního zesilovače poskytuje stabilní a efektivní výkon s vysokým výstupním proudem, a to vše v štíhlé 1U pozici v racku. Aby byla tato úroveň výkonu možná, používá CI 8-120 DSP na zakázku vyladěnou verzi osvědčeného výstupního stupně Ncore. Ten umožňuje dosáhnout masivní výkon s extrémně nízkým zkreslením a šumem v celém slyšitelném rozsahu. Každý detail tohoto řešení byl pečlivě navržen tak, aby vyždímal i poslední kapku dostupného výkonu. CI 8-150 DSP bez problémů zvládá i dlouhé kabelové trasy a obtížně kontrolovatelné reproduktory.Společnost NAD si velmi dobře uvědomuje, že spolehlivost je pro profesionální instalační firmy a jejich klienty prvořadá, takže všechny instalační modely jsou založeny na vyzkoušených platformách poskytujících stabilní a spolehlivý výkon. Zesilovač CI 8-150 je stabilní při impedanci 4 ohmy. K dispozici je velké množství způsobů napájení a nastavení režimu Eco pro minimální spotřebu energie. Možnosti nastavení DSP včetně různých profilů jsou nesčetné. Zesilovač funguje také jako audio matice 8x8. Všechna nastavení DSP, matice a další se provádějí přes přehledné webové rozhraní. Zesilovač je také ovladatelný prostřednictvím IP, příkazy jsou volně dostupné na stránkách výrobce. Tam jsou také k dispozici DWG soubory pro snadné začlenění zesilovače do projektu.Technické parametry:

 • Trvalý výkon: 8x 150W do 8 ohmů, 8x 180W do 4 ohmů, 4x 280W do 8 ohmů v můstkovém zapojení
 • Celkové harmonické zkreslení: <0,02% (20 - 20.000Hz, 1-120W, 4/8 ohmů)
 • Odstup signál/šum: > 90 dB
 • Špičkový výstupní proud: > 26A (1 ohm, 1 ms)
 • Činitel tlumení: >150
 • Frekvenční rozsah: 20 - 20.000 Hz (+- 0,5 dB)
 • Separace kanálů: > 75 dB (1 kHz)
 • Maximální vstupní úroveň: 3,3 V
 • Vstupní citlivost: 1,45V (pro 150W do 8 ohmů při plné hlasitosti)
 • Trigger In: 3 - 30V ss
 • Vstupy: 2x globální linkový stereo vstup RCA, 8x linkový vstup RCA, LAN RJ-45, 2x digitální optický, 2x digitální koaxiální, IR in
 • Výstupy: 8x výkonový výstup na reproduktory, Phoenix konektory, IR out
 • Spotřeba v pohotovostním režimu: 0,5W
 • Rozměry: 483 x 90 x 435 mm
 • Přepravní hmotnost: 17,6 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Instalační zesilovače
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

NAD

Společnost NAD byla založena v roce 1972 skupinou distributorů, jež přivedli ostrého a důvtipného obchodníka Martyho Borishe, kterého dosadili do čela podniku, a dále génia v oblasti audio techniky Bjorna Erika Edvardsena, jehož jmenovali vedoucím vývoje produktů. Společnost NAD se snažila ve své době zaplnit mezeru mezi výrobci špičkových (a drahých) produktů určených pro hudební nadšence a japonskými elektronickými giganty vyrábějícími cenově dostupné (a nepříliš kvalitní) produkty. Borish i Edvardsen byli milovníky hudby a tato vášeň se projevovala v přesvědčení, že kvalitní zvuk by měl být dostupný širšímu publiku. Zásluhou průkopnických technologických pokroků Edvardsena a prodejních schopností Borishe si společnost NAD rychle získala velkou oblibu u fanoušků hudby a proslavila se jedinečným poměrem ceny a výkonu u svých produktů. A to natolik, že model 3020 byl nejprodávanějším integrovaným zesilovačem všech dob a brzy následovaly další úspěšné produkty, díky nimž se značka NAD stala ikonou ve svém odvětví.

V současné době společnost NAD pokračuje ve své dominanci coby značka cenově dostupné Hi-Fi elektroniky, jejímž posláním je odstraňovat překážky na cestě ke kvalitnímu zvuku. Toto poslání obstálo i ve zkoušce času - jedná se o poslání, které vedlo k založení samotné značky a rovněž jde o poslání, jež i v současné době vyznává společnost Lenbrook International, pod níž značka aktuálně spadá.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×