Dynaudio Evoke – roadshow červen 2019 HiFi Studio Údolní 25 Brno

dynaudio_evoke_family_black_01

V termínu 4. – 28. června 2019 bude v našem showroomu "HiFi Studio" na Údolní 25 v Brně probíhat prezentace nejnovější řady reproduktorů Evoke, špičkové dánské firmy Dynaudio.

dynaudio evoke 50 black - evoke 25c black - sub 3 black - lifestyle

 

Dynaudio Evoke, nahrazuje řadu Excite a Focus. Cílem řady Evoke je nabídnout nejlepší poměr výkon/cena, a to při použití technologií odvozených z řad Contour a Confidence, které jsou vestavěny do čistých, štíhlých, elegantních ozvučnic s povrchovou úpravou vysoké kvality.

Řada Evoke využívá nejnovější technologie, včetně MSP basových měničů, výškových měničů s měkkou kalotou, hliníkových cívek, přesných jednoduchých výhybek a vynikajícího dílenského zpracování. Každý měnič byl optimalizován ve špičkové bezdozvukové měřící laboratoři Dynaudio Jupiter.

 


 

_Jupiter 01Všechny modely Dynaudio Evoke používají nový výškový měnič Cerotar, který používá vnitřní vrchlík Hexis, který byl poprvé představen v nové řadě a Special Forty a Confidence (v prodeji od května 2019). Hexis optimalizuje akustické vlastnosti dutiny za textilní kalotou, což přispívá k vyrovnanější frekvenční odezvě. Další výhodou tohoto řešení je, mechanická ochrana výškového měnič. Optimalizovaný magnetický systém s magnety Ferrite+ zvyšuje citlivost měniče. Tyto nově vyvinuté technologie vedou k dynamickému, detailnímu a přirozenému podání výškového frekvenčního pásma s velmi nízkou hladinou fenoménu poslechové únavy. Zcela je také nový středobasový měnič Esotec+ (použitý v modelech Evoke10, Evoke 30 a Evoke 15C). Dle info výrobce je to nejlepší měnič v této velikosti, jaký Dynaudio vyrobilo. Měnič používá nový koš s vylepšeným magnetickým systémem pro zvýšený zdvih membrány, rozšíření frekvenční odezvy a dynamiky v nižších frekvencí, při zachování špičkových vlastnostech středního kmitočtu. Stejné konstrukce je i 18cm basový měnič Esotec+, který využívají modely Dynaudio Evoke 20 a Evoke 50. Model Dynaudio Evoke 50 navíc využívá nový středový měnič MSP, který je odvozený od modelu Dynaudio Contour 60 a používá velmi silný neodymiový magnet. Tento měnič používá také velmi lehké materiály optimalizované od základu pro potřeby středního pásma a také nosič cívky ze skelného vlákna.

 

Mimo těchto modelů si budete moci poslechnout i celou řadu Dynaudio Contour, /dynaudio-contour-20/  Dynaudio Emit 20.

 

Dynaudio Music 1 zdarma k zakoupeným reprosoustavám Dynaudio po dobu akce!

 

V případě zájmu o poslech sestav nás neváhejte kontaktovat telefonicky na čísle:

542218050, 733 777 228 nebo napište na info@hifistudio.eu .