Bowers & Wilkins ISW4

Kód: 303
24 990 Kč / ks 20 653 Kč bez DPH
Na dotaz

Do zdi vestavný subwoofer pro použití s externím zesilovačem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte-li vestavný subwoofer, který dokáže v audiofilské kvalitě podpořit na basech jakýkoli systém zákaznických instalací, pak je ISW-4 určen právě vám. Dva 200mm reproduktory s dlouhým zdvihem dokáží vytvořit akustický tlak potřebný pro kvalitní reprodukci nízkých frekvencí. Subwoofer je pro co nejlepší stabilitu a minimální prolínání zvuku zapouzdřen ve vlastním masivním back-boxu. 

Vyžaduje k sobě externí zesilovač, ideálně model B&W SA250.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné subwoofery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9.6 kg
Frekvenční pásmo (-6dB): 17Hz a 290Hz (nastavitelné, EQ na A)
Frekvenční rozsah CD: 3dB 21Hz – 200Hz (nastavitelné, EQ na A)
Impedance (minimum): 8 ohm (minimum 6.3)
Měniče: 2 x 200mm s membránou papír / Kevlar
Zpracovatelný výkon: 200W
Hloubka hlavní jednotky: 86 mm
Šířka: 345 mm
Výška hlavní jednotky: 1406 mm
Šířka instalačního otvoru: 255 mm
Výška instalačního otvoru: 485 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Bowers&Wilkins je synonymem kvality v oboru výroby reproduktorů již více než 30 let. Po celou tu dobu se Bowers&Wilkins snaží alespoň přiblížit absolutně věrnému zvuku a reprosoustav Nautilus se jim to, zdá se, podařilo. Reprosoustavy Nautilus byly oceněny mnoha kritiky i lidmi mimo branži prostými slovy: Nejlepší reprosoustavy jaké si můžete koupit.

Odvážný vzhled a nová měřítka při reprodukci zvuku - to jsou kostky, které dláždí cestu k dokonalým zvukovým i estetickým zážitkům. Každý tón, každá nota rozehraná reprosoustavami Bowers&Wilkins vás přesvědčí o pečlivosti a tradici výroby založen panem Johnem Bowersem. Bowers&Wilkins vášnivě miluje hudbu a chce dosánout skvělé reprodukce. Samotná vášeň a samotné chtění však nestačí. Je třeba zázemí vývojového, technologického, výrobního a finančního. To vše má Bowers&Wilkins v míře, která je v tomto oboru naprostou ojedinělá. A výsledkem je zvuk, který stojí zato.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×