Bowers & Wilkins CWM8.3 D

Kód: 285
94 990 Kč / ks 78 504 Kč bez DPH
Na dotaz

3 pásmová vestavba do zdi

Detailní informace

Detailní popis produktu

3 pásmová vestavba do zdi kombinující 1x 25mm vysokotónový reproduktor Nautilus s diamantovou membránou, 1x 130mm středotónový FST reproduktor s Continuum membránou a 2x 180mm basový reproduktor s Aerofoil membránou.

K reprosoustavě je nutno dokoupit ještě zadní ozvučnice (Back Box) - model CWM 8.3 BB za cenu 18.490,-kč/kus.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné do zdi
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10.9 kg
Frekvenční pásmo (-6dB): 30Hz – 35kHz
Impedance (minimum): 8ohm
Měniče: 1x 25mm vysokotónový s diamntovou membránou a technologií Nautilus, 1x 130mm středotónový FST s Continuum membránou a antirezonančním středovým projektilem, 2 x 180mm basový s Aerofoil membránou
Zpracovatelný výkon: 200W
Hloubka subwooferu: 90 mm
Výška instalačního otvoru: 864 mm
Šířka hlavní jednotky: 350 mm
Přesah nad povrch zdi: 8 mm
Šířka instalačního otvoru: 238 mm
Šířka rámečku: 254 mm
Výška rámečku: 880 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Bowers&Wilkins je synonymem kvality v oboru výroby reproduktorů již více než 30 let. Po celou tu dobu se Bowers&Wilkins snaží alespoň přiblížit absolutně věrnému zvuku a reprosoustav Nautilus se jim to, zdá se, podařilo. Reprosoustavy Nautilus byly oceněny mnoha kritiky i lidmi mimo branži prostými slovy: Nejlepší reprosoustavy jaké si můžete koupit.

Odvážný vzhled a nová měřítka při reprodukci zvuku - to jsou kostky, které dláždí cestu k dokonalým zvukovým i estetickým zážitkům. Každý tón, každá nota rozehraná reprosoustavami Bowers&Wilkins vás přesvědčí o pečlivosti a tradici výroby založen panem Johnem Bowersem. Bowers&Wilkins vášnivě miluje hudbu a chce dosánout skvělé reprodukce. Samotná vášeň a samotné chtění však nestačí. Je třeba zázemí vývojového, technologického, výrobního a finančního. To vše má Bowers&Wilkins v míře, která je v tomto oboru naprostou ojedinělá. A výsledkem je zvuk, který stojí zato.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×