Naše prodejna v Brně stále funguje jako odběrové místo pro vaše objednávky. Více informací o otevírací době naleznete v sekci Prodejny. V případě, že chcete zboží vyzkoušet, zavolejte nám.

Trade Up program SONOS

V červnu společnost Sonos představila Sonos S2, novou aplikaci a operační systém pro další generaci produktů a zážitků. Kromě nových funkcí, aktualizací funkčnosti a nových možností personalizace, umožní Sonos S2 používání zvukových technologií s vyšším rozlišením pro přehrávání hudby a pro domácí kino. S aplikací S2 bude kompatibilní většina produktů Sonos.

Zákazníci, kteří vlastní jeden ze starších produktů, které nebudou kompatibilní s aplikací Sonos S2, mohou i nadále používat současnou aplikaci, která se změní na Sonos S1 Controller.

V souvislosti s uvedením nové aplikace Sonos S2 připravila společnost Sonos pro majitele starších produktů Trade Up program, ve kterém si mohou zakoupit nový produkt Sonos kompatibilní s novou aplikací Sonos S2 s 30% slevou z referenční maloobchodní ceny.

 

Jak Trade Up program funguje

  1. Koncový zákazník musí být majitelem některého ze starších produktů Sonos (Zone Players, CR200, Bridge, Connect Gen1, Connect:amp Gen1, Play:5 Gen1). Ověření nároku na slevu na nový produkt lze provést po přihlášení do účtu uživatele na www.sonos.com. V účtu jsou zobrazeny všechny starší produkty, které uživatel vlastní a na které lze čerpat 30% slevu na nové produkty.
  2. Pokud zákazník vlastní jeden ze starších produktů zahrnutých do Trade Up programu, může si objednat nový produkt se slevou 30%.
  3. Starší produkt není třeba vracet, koncový zákazník ho může používat dále, od června ale jen s aplikací S1.
  4. Chcete-li získat více informací týkajících se těchto změn, volejte (+420) 733 777 228 nebo (+420) 542 218 050.

 

ZOBRAZIT PRODUKTY SONOS

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz