Trade Up program SONOS

V červnu společnost Sonos představila Sonos S2, novou aplikaci a operační systém pro další generaci produktů a zážitků. Kromě nových funkcí, aktualizací funkčnosti a nových možností personalizace, umožní Sonos S2 používání zvukových technologií s vyšším rozlišením pro přehrávání hudby a pro domácí kino. S aplikací S2 bude kompatibilní většina produktů Sonos.

Zákazníci, kteří vlastní jeden ze starších produktů, které nebudou kompatibilní s aplikací Sonos S2, mohou i nadále používat současnou aplikaci, která se změní na Sonos S1 Controller.

V souvislosti s uvedením nové aplikace Sonos S2 připravila společnost Sonos pro majitele starších produktů Trade Up program, ve kterém si mohou zakoupit nový produkt Sonos kompatibilní s novou aplikací Sonos S2 s 30% slevou z referenční maloobchodní ceny.

 

Jak Trade Up program funguje

  1. Koncový zákazník musí být majitelem některého ze starších produktů Sonos (Zone Players, CR200, Bridge, Connect Gen1, Connect:amp Gen1, Play:5 Gen1). Ověření nároku na slevu na nový produkt lze provést po přihlášení do účtu uživatele na www.sonos.com. V účtu jsou zobrazeny všechny starší produkty, které uživatel vlastní a na které lze čerpat 30% slevu na nové produkty.
  2. Pokud zákazník vlastní jeden ze starších produktů zahrnutých do Trade Up programu, může si objednat nový produkt se slevou 30%.
  3. Starší produkt není třeba vracet, koncový zákazník ho může používat dále, od června ale jen s aplikací S1.
  4. Chcete-li získat více informací týkajících se těchto změn, volejte (+420) 733 777 228 nebo (+420) 542 218 050.

 

ZOBRAZIT PRODUKTY SONOS

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení