Poznej a vychutnej sluchátka a sluchátkové zesilovače

Přijďte si do naší provozovny v Brně na Údolní 25 poslechnout svoje sluchátka s kvalitními sluchátkovými zesilovači Pathos. V rámci této akce si na základě telefonické domluvy můžete poslechnout svoje sluchátka s níže uvedenými zesilovači nebo si poslechnout sluchátka, která jsou pro vás k dispozici. Pro přehrávaní hudby je připravena CD/SACD mechanika McIntosch MCT450, nebo si můžete přinést vlastní přehrávač či libovolný obsah na USB.

Kontakt ZDE

 

Sluchátkové zesilovače

Pathos InPol Ear

Špičkový sluchátkový zesilovač a stereo předzesilovač v jednom, technologie Double InPol, čistá třída A, 2Hz÷200kHZ ± 0,5dB, 5 vstupů (1xXLR), dálkový ovladač.

ZOBRAZIT PRODUKT

 

Pathos Aurium

Hybridní kostrukce zesilovače s elektronkami v předzesilovači - čistá třída A, v režimu mute slouží jako pasivní předzesilovač, fixní XLR i RCA vstupy, Jack 6,3mm.

ZOBRAZIT PRODUKT

 

 

Sluchátka

HiFiMAN HE 1000 SE

High-end otevřená magnetoplanární sluchátka. Membrány měničů jsou vyrobeny nanotechnologií a umožňují dosáhnout mimořádné dynamiky a frekvenční odezvy.

ZOBRAZIT PRODUKT

 

HiFiMAN Sundara

Magnetoplanární sluchátka Hifiman Sundara, vycházející technologicky z vyšších modelů této značky. Nově vyvinutá membrána je o 80% tenčí než u řady HE-400...

ZOBRAZIT PRODUKT

 

HiFiMAN Arya

Magnetoplanární sluchátka Hifiman Arya, založená na měničích populárního high-end modelu HE-1000, přinášejí díky nižší ceně špičkový zvuk širšímu publiku.

ZOBRAZIT PRODUKT

 

HiFiMAN HE-R10D

Nový model uzavřených náhlavních sluchátek s dynamickým měničem. Velký vnitřní prostor dřevěných mušlí poskytoje výkonovému měniči dostatečný prostor.

ZOBRAZIT PRODUKT

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz