Kup repro Dynaudio a vyhraj

Kup repro Dynaudio a vyhraj

 

Kup v období od 1.11. do 31.12.2021 libovolné hifi reprosoustavy Dynaudio, zaregistruj jejich výrobní čísla na webu Avintegra  a vyhraj BluOS streamovací zesilovače 1 x NAD M33 a 3 x NAD C368MDC BluOS 2i.

 

REGISTROVAT

Jak se zapojit

Zakupte si v období od 1. listopadu do 31. prosince 2021 libovolné hifi reproduktory Dynaudio (řady Emit, Evoke, Contour i, Confidence, Special Forty nebo Heritage Special) a zaregistrujte jejich sériová čísla na adrese www.avintegra.cz. Z registrovaných pořadových čísel pak 19.1.2022 vylosujeme výherce hlavní ceny a tří vedlejších cen. Výherci budou vyhlášeni na adrese www.avintegra.cz. Úplné podmínky soutěže najdete zde.

Co můžete vyhrát

Hlavní cenou je high-end BluOS streamovací zesilovač NAD M33. Vedlejšími cenami jsou tři sady zesilovače NAD C368 a BluOS streamovacího modulu NAD MDC BluOS 2i.

 

 

Vybrané modely Dynaudio

Vybírat z kompletní nabídky reprosoustav Dynaudio můžete zde. Seznam prodejců Dynaudio si můžete otevřít zde. Pro vaši inspiraci vám nabízíme výběr zajímavých modelů Dynaudio:

Emit 10 Ořech

Výkonné regálové reprosoustavy odvozené z řad Dynaudio Evoke, Contour i a Confidence. Představují hvězdnou kombinaci detailu a údernosti pro malé a střední místnosti.

18 990 Kč s DPH

Evoke 20 Světlé dřevo

HiFi reproduktory, které překonávají všechny představy o regálových reprosoustavách a svým poměrem výkonu a velikosti přímo excelují ve své třídě.

54 995 Kč s DPH

Special Forty Eben

Speciální edice reprosoustav k 40-temu výročí značky přináší všechny průlomové technologie do jednoho uceleného těla v klasickém Dynaudio provedení.

82 990 Kč s DPH

ZOBRAZIT

ZOBRAZIT

ZOBRAZIT

Emit 50 Černá

Výkonné sloupové reprosoustavy odvozené z řad Dynaudio Evoke, Contour i a Confidence. Představují hvězdnou kombinaci detailu a údernosti pro střední a velké místnosti.

51 990 Kč s DPH

Contour 30i Ořech

Vysoce výkonné sloupové reprosoustavy, charakteristické svojí excelentní přesností a úderností, které promění vaši středně velkou až velkou místnost doslova na koncertní sál.

195 990 Kč s DPH

Confidence 50 Rubín

Prémiové sloupové high-end reprosoustavy z řady Confidence s nepřekonatelným výkonem a dokonalou harmonií komponent, vhodné i pro ty nejnáročnější uživatele.

699 990 Kč s DPH

ZOBRAZIT

ZOBRAZIT

ZOBRAZIT

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz
×