Společnost A-typ s.r.o, provozující showroom HiFi Media a Hi-Fi studio spojené s hifi bazarem, byla založena roku 2001 a od začátku se věnuje především prodeji a instalacím audio, video a IT techniky společně s pokročilými inteligentními řídícími systémy. Na tomto poli působíme jako generální dodavatel i jako subdodavatel ve spolupráci s různými společnostmi v rámci celé České republiky.

Instalujeme technologie se zaměřením na účelnost, propojení a integraci do ucelených systémů v rámci nejnovějších trendů. Díky našemu přístupu tak dochází v obchodních provozech nejen k úsporám na energiích, personálu, ale i zvýšení efektivity práce a v neposlední řadě také k vyššímu pohodlí pro uživatele i zákazníky.

U privátní klientely sázíme na co nejpodrobnější zjištění potřeb, očekávání (design, ovládání, funkcionalita, propojení…), prohlídku prostor,integraci do projektu atd. Na základě získaných informací vytváříme řešení realizované na míru každému z mnoha klientů.

 

Přinášet požitek z kvalitního zvuku i obrazu, uživatelské racio za přispění nejnovějších technologií, kvalitních produktů a individuálního přístupu k naším zákazníkům.


hifimedia-logo-final-01-300x77

Showroom HiFi media působící v rámci projektu Kaštanová centrum bydlení a designu je zaměřen na široký okruh zákazníkůjež očekávají kvalitu co do zvuku i celkového provedení. Od instalací do rodinných domů, či bytů, přes HiFi fanoušky až po opravdové High Endové nadčence. Naleznete v něm ukázky solitérního řešení, stejně tak jako vestavné, integrované prvky v nejrůznějším provedení. Nenechte si ujít ani akusticky řešený privátní kinosál.

HiFi media, Kaštanová 125, 620 00 Brno

Otevírací doba: Po-Pá: 10:00 – 18:00hod So: 9:00 – 13:00Hod


HiFi studio usídlené již více než 10 let na Údolní ulici nabízí mix nových i použitých komponentů ze světa HiFi a High End. Uspokojí tak náročného zákazníka hledajícího nové technologie, stejně jako sběratele vintage kousků. Pakliže již nejste spokojen se svým hudebním systémem, kladete větší důraz na reprodukci jako takovou, pomůžeme Vám rozloučit se se stávající sestavou a nabídneme řešení adekvátní Vašim požadavkům.

Hi-Fi studio, Údolní 25, 602 00 Brno

Otevírací doba: Po-Pá:10:00 – 12:30hod 14:00 – 18:00hod

Kariéra

Jsi samostatný/á, fexibilní, nebojíš se výzev a rád se učíš nové věci? Orientuješ se na poli slaboproudu, HiFi, či Highend produktů? Zvládneš od hrubé stavební přípravy po konečné zapojení a ? Neváhej nám napsat na horvath@hifimedia.cz, možná hledáme právě Tebe.